Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Fashion Party Wysokiej Szpilki

Fashion Party Wysokiej Szpilki

Choć życie kobiet, zwłaszcza wychowujących małe dzieci, często koncentruje się wokół spraw związanych z domem, dobrze czasami jest oderwać się od codzienności, gdzieś wyjść, spotkać się i porozmawiać. Doskonale wiedzą o tym Katarzyna Krajewska-Turczyn i Anna Stankiewicz-Ostaszewska, współtwórczynie Color Cafe – kobiecego miejsca spotkań, które odbywa się w studiu fotograficznym Wysokiej Szpilki.

Jako czas wspólnych spotkań określono 14. dzień każdego miesiąca. Uczestniczki mogły wziąć udział w akcji „Wielkie wietrzenie szaf”, czyli odsprzedać lub zamienić używaną garderobę. Spotkania stworzyły również możliwość do wspólnych rozmów o stylu, fotografii, modzie i po prostu o życiu, co dla wielu pań jest najważniejsze. Nie zabrakło też prezentacji biżuterii Anja Coraletti, którą można było nabyć w specjalnych cenach. Całość umiliła degustacja smakołyków.

Color Cafe stało się przestrzenią wspólnych rozmów i spotkań towarzyskich i biznesowych, w niezobowiązującej atmosferze. To przede wszystkim miejsce, gdzie można spotkać kobiety pełne pozytywnej energii, która udziela się również innym osobom. Na pewno warto pamiętać o odwiedzinach w Color Cafe każdego 14. dnia miesiąca!

Oceń