Together Magazyn » Aktualności » Ladies Fit Camp w Lemon Resort Spa. Weekend fitness z okazji Dnia Kobiet
ladiesfitcamp wp

Ladies Fit Camp w Lemon Resort Spa. Weekend fitness z okazji Dnia Kobiet

Tegoroczny Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Czy już wiesz, jak go spędzisz? Jeśli nadal nie masz na tę okoliczność sprecyzowanych planów, a lubisz aktywność fizyczną, namów swoje koleżanki na fit weekend w Gródku nad Dunajcem. To właśnie tam, w butikowym hotelu Lemon Resort Spa, odbędzie się wyjątkowy Ladies Fit Camp. W jego ramach będą czekać na Was nie tylko zróżnicowane treningi, ale wiele innych atrakcji i oczywiście relaks z dala od obowiązków i problemów dnia codziennego. Marzy Ci się taki wyjazd dla przyjaciółek? Dowiedz się więcej na temat organizowanego przez Lemon Resort Spa weekendu fitness z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Czym jest fit camp? Poznaj fenomen weekendu fitness!

Skierowany do kobiet fit camp to aktywny wypoczynek, którego kluczowymi elementami są zróżnicowane treningi prowadzone przez doświadczonego instruktora. Co za tym idzie, jest to niepowtarzalna okazja ćwiczenia pod okiem profesjonalisty w mniej codziennych okolicznościach. Oczywiście taki wyjazd dla przyjaciółek to coś o wiele więcej. Idei fit campu przyświeca holistyczne podejście do dbania o swoje zdrowie i kondycję, nie tylko fizyczną, która tu przychodzi do głowy jako pierwsza, ale również psychiczną. Podczas fit weekendu jego uczestniczki mają okazję zatem nie tylko ćwiczyć w grupie, ale też wypocząć, zrelaksować się i zadbać o swoją urodę. Fit camp to również doskonała szansa na pogłębienie relacji ze swoimi koleżankami, a także możliwość nawiązania nowych ciekawych znajomości. W ramach wydarzenia planowane są też rożnego rodzaju warsztaty czy szkolenia. W zależności od miejsca organizacji takiego fit weekendu, uczestniczki mają także dostęp do oferowanych przez hotel atrakcji.

Fit weekend dla przyjaciółek w Lemon Resort Spa

Przedstawiliśmy pokrótce ogólną ideę fit campu, pora teraz na podzielenie się szczegółami dotyczącymi tego konkretnego fit weekendu w Lemon Resort Spa. Ladies Fit Camp, bo tak brzmi pełna nazwa wydarzenia, organizowany jest w niezwykle malowniczym Gródku nad Dunajcem, zwanym sercem Pogórza Rożnowskiego. Co czeka na Ciebie na miejscu? Organizator zaplanował aż pięć różnorodnych treningów (Fit Pilates, Fit Stretching, Fit Pupa, Fit Brzuch, Fit Pobudka), a także seanse saunowe i peelingi w luksusowym Manaw Spa, które znajduje się na terenie obiektu. Przewidziane są też zawody w kręgle, lekcja makijażu, nauka chodzenia na szpilkach, a przy sprzyjającej pogodzie również morsowanie. W trakcie tych aktywnych trzech dni wraz ze swoimi koleżankami będziesz mieć też nieograniczony dostęp do Strefy Wellness. Hotel gwarantuje komfortowe zakwaterowanie, a także wyśmienite, zdrowe posiłki serwowane przez Restaurację Lemon.

Podsumowując, wyjazd dla przyjaciółek na Ladies Fit Camp w Lemon Resort Spa to idealny scenariusz na Dzień Kobiet. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji i zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich koleżanek już dziś! Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.lemonresort.pl/ladies-fit-camp.

5/5 – (3 głosów)