Together Magazyn » Styl życia » Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę

Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę

Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka”

image001

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, ma przyjemność zaprosić Panie do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę organizowanym w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”.

Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.

W konkursie mogą brać udział młode mamy, kobiety planujące macierzyństwo oraz inne kobiety w wieku prokreacyjnym.

Przedmiotem konkursu jest wykazanie się wiedzą na temat HIV i AIDS w kontekście macierzyństwa przez udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe umieszczone na stronie internetowej http://www.aids.gov.pl/kampanie/1test.2zycia/ w Strefie dla kobiet.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres konkurs@centrumaids.pl od 4 do 22 maja br.

26 maja wśród wszystkich prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Krajowe Centrum ds. AIDS wylosuje 50 Pań, które otrzymają nagrodę – książkę „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej.

Zamieszczony na stronie Regulamin określa szczegółowo warunki uczestnictwa w konkursie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™” – znajdują się na niej informacje, które pomogą w udzieleniu prawidłowych odpowiedzi w teście wiedzy.

Zapraszamy Panie do udziału w konkursie!

Źródło:

Krajowe Centrum ds. AIDS

Agenda Ministra Zdrowia

www.aids.gov.pl

ul. Samsonowska 1

02-829 Warszawa

Dodatkowych informacji w tej sprawie udziela:

Anna Kaczmarek, a.kaczmarek@aids.gov.pl, tel. 22 331 77 81

Oceń