Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Kompletujemy wyprawkę dla niemowlaka
togethermagazyn

Kompletujemy wyprawkę dla niemowlaka

Przyjście na świat wymarzonego dziecka to wydarzenie, na które wszyscy rodzice czekają z utęsknieniem. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze przygotowanie wyprawki, abyśmy chwili narodzin dziecka nie skupiali się na kupowaniu wózka, ubranek, łóżeczka. Zdecydowanie lepiej jest przygotować się wcześniej. Wyprawka dla niemowlaka niestety może sporo kosztować, dlatego warto szukać dobrych miejsc na zakupy. Można również korzystać z różnego typu kodów promocyjnych.

Pojawienie się w naszym życiu dzieci zmienia praktycznie wszystko. Jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy być przygotowani, zabezpieczyć dla dziecka własny pokój, własną przestrzeń, która również nam pozwoli chociażby na relaks i komfortowy sen.

Czekając na narodziny naszej pociechy warto wykorzystać ten właśnie czas oraz przygotować wyprawkę. W jej skład wchodzą produkty, które będą wykorzystane do pielęgnacji dziecka, jego transportu, ale również do ubrania czy zabawy. Lista jest całkiem spora, sporo również będziemy musieli zainwestować. Warto mieć na uwadze kody promocyjne.

Kiedy kupować?

Najlepszym rozwiązaniem jest przygotowanie wyprawki przed narodzinami dziecka. To zdecydowanie najbezpieczniejsze i po prostu najwygodniejsze rozwiązanie, gdyż wtedy jeszcze dysponujemy czasem, możemy bez większych zmian funkcjonować. Trudno jest kupować łóżeczko, wózek, fotelik samochodowy, gdy dziecko przyszło już na świat.

Co kupić?

Wyprawka przede wszystkim musi być dobrze przemyślana. Nie warto ulegać pokusie i kupować na wyrost wyposażenia, którego w praktyce nie będziemy używali i w konsekwencji będzie zajmować przestrzeń w mieszkaniu. Wśród najważniejszych rzeczy można wymienić:

  • wózek, fotelik samochodowy,
  • łóżeczko wraz z przewijakiem,
  • wanienkę do kąpieli wraz z zabawkami i akcesoriami,
  • bujaczek,
  • lampkę nocną,
  • środki pielęgnacyjne,
  • zapas mleka modyfikowanego,
  • ubranka,
  • gryzak.

Warto również mieć podgrzewacz do butelek oraz elektroniczną nianię. Warto skorzystać z takiej opcji, jak Zalando Lounge kod rabatowy.

Warto kupować produkty dobrej jakości

Inwestowanie w produkty dobrej jakości zdecydowanie przełoży się na uzyskanie odpowiedniego komfortu dziecka, ale również rodziców. Dobry wózek ułatwi komunikację, kamera IP podgląd pokoju dziecka, wygodna wanienka umożliwi spokojną pielęgnację dziecka bez nadwyrężania pleców oraz kręgosłupa. Dobrej jakości ubrania nie będą się mechacić, rozciągać, tracić kolorów, nie będziemy musieli ich tak często kupować. Wszystko to ma znaczenie i warto o dobrej jakości wyprawce pamiętać.

Oceń