Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Brafitterka – w czym może pomóc
Brafitterka i biustonosz

Brafitterka – w czym może pomóc

Trudno w to uwierzyć, ale bardzo wiele Polek nosi źle dobrany biustonosz. Okazuje się, że odpowiedni zakup biustonosza nie jest łatwy. Oczekiwany wygląd biustu można osiągnąć dzięki właściwemu dopasowaniu stanika. Może się nawet zdarzyć, że wszelkie operacje plastyczne, które mają na celu powiększenie lub korekcję biustu, będą zupełnie niepotrzebne. Niestety wciąż zbyt mało kobiet przywiązuje wagę do noszonej bielizny. Taka ignorancja objawia się w zniekształcaniu własnej sylwetki. W konsekwencji czujemy się mało atrakcyjnie oraz kobieco, zamiast możliwie jak najbardziej uwidaczniać własne walory.

Dopasowany biustonosz

Doskonale dopasowany model oraz rozmiar stanika potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Niektóre z nich znacznie zniekształcają biust, a nawet go sukcesywnie zmniejszają. Być może trudno w to uwierzyć, ale stanik jest niczym rusztowanie dla piersi i odciąża w ten sposób kręgosłup. Źle dobrany stanik objawi się nawet bólem karku i ramion. W ekstremalnych sytuacjach ramiączka biustonosza mogą się wbijać w plecy, odkształcając skórę.

Sukces bez wątpienia tkwi we właściwie dobranych miseczkach. Często się zdarza, że piersi się w nich nie mieszczą, ponieważ stanik jest zbyt mały. Piersi na trwałe stracą swój kształt, jeśli będą się „topić” w za dużych miseczkach. Niestety, te odkształcenia mogą być już ostateczne, a jedyną możliwością naprawy błędów związanych z nieprawidłowym zakupem, będzie tylko operacja plastyczna. Lepiej do tego nie dopuścić korzystając z usług brafitterki.

brafitterka z biustnoszem

Braffiterka – kto to jest i w czym może pomóc?

Zawód brafitterki zaczyna być coraz bardziej popularny. Taka moda przyszła do nas z zachodu, choć ubolewamy, że stało się to tak późno. Brafitterka doradzi jaki kształt stanika będzie odpowiedni do naszej sylwetki oraz biustu, jaki biustonosz będzie warty zakupu, który materiał się rozciągnie i kiedy należy zrezygnować z nabytej bielizny. To bezcenne rady, dzięki którym będziemy się czuć kobieco i atrakcyjnie. Warto jednak także pamiętać, że właściwie dobrany biustonosz, to także zdrowie naszych piersi. Uciskające fiszbiny mogą doprowadzić do nieodpowiedniego przepływu krwi, pojawianiu się torbieli, a nawet do zatykania kanalików mlekowych w przypadku matek karmiących.

Kiedy uświadomimy sobie, jakie konsekwencje może mieć źle dobrany biustonosz, to zaczniemy doceniać usługi brafiterek, które zadbają o zdrowie naszych piersi i ładny wygląd. Biust to synonim kobiecości, dlatego warto w niego zainwestować.

5/5 – (6 głosów)