Together Magazyn » Aktualności » Jaka mama, takie dziecko!

Jaka mama, takie dziecko!

Podobieństwo między mamą, a dzieckiem to prawdziwy powód do dumy. Macie identyczny uśmiech, dołeczki w policzkach i błysk w oku? To dzięki tym drobiazgom nawet z daleka widać, że jesteście ulepieni z tej samej gliny!

To, że niedaleko pada jabłko od jabłoni wie każdy. Czasem podobieństwo między rodzicem, a dzieckiem jest widoczne na pierwszy rzut oka, ale niekiedy trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby je zauważyć. Jednakowo dziwne pozy przybierane podczas snu, ten sam taneczny pląs, a może identyczny grymas twarzy, kiedy pada?

W ramach akcji „Jaka mama, takie dziecko” portal Zdrowe Maluchy organizuje konkurs dla mam i ich pociech. Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy zrobić zdjęcie, na którym widać podobieństwo między mamą, a dzieckiem i wypełnić formularz konkursowy na www.zdrowemaluchy.pl/konkurs-fotograficzny-jaka-mama-takie-dziecko. Do wygrania zestawy ubrań dla mamy i dziecka marki Mamatu (www.mamatu.pl) i zestawy produktów ORSALIT®.

Więcej informacji na: www.zdrowemaluchy.pl.

 

Portal internetowy Zdrowe Maluchy powstał na potrzeby rodziców, którzy szukają informacji o tym, jak we właściwy sposób zadbać o swoją pociechę. Od dwóch lat stanowi pierwsze źródło wiedzy o zdrowiu i rozwoju dziecka.

Oceń