Together Magazyn » Aktualności » Trwa V edycja projektu Znak Jakości KidZone 2016!

Trwa V edycja projektu Znak Jakości KidZone 2016!

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego promujemy najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem oraz usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego. Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów.

Dołącz do nas jeszcze dziś! Podsumowaniem każdej edycji jest Gala Finałowa z udziałem Laureatów projektu, mediów i Gwiazd-najbardziej prestiżowe wydarzenie branży parentingowej. Najbliższa Gala odbędzie się w styczniu 2017.

Laureatem Znaku Jakości KidZone 2016 w kategorii Samochód Rodzinny jest Mercedes-Benz Klasy E Kombi! Jedna z najbardziej eleganckich sylwetek aut klasy wyższej i jeden z najinteligentniejszych, bardzo bezpiecznych samochodów. Rozszerzone funkcje aktywnego asystenta układu hamulcowego z funkcją pokonywania skrzyżowań są elementem opcjonalnego pakietu wspomagania bezpieczeństwa jazdy. Łączy on innowacyjne systemy bezpieczeństwa i wspomagania. które teraz jeszcze bardziej zmniejszają obciążenie kierowcy oraz zwiększają ochronę pasażerów samochodu i innych uczestników ruchu drogowego. 
Nowa Klasa E Kombi w swej przestrzeni bagażowej o pojemności 1820 litrów pomieści nie tylko najwyższe wymagania. Nowe opcjonalne systemy MercedesBenz Intelligent Drive, na przykład reflektory MULTIBEAM LED, DRIVE PILOT czy pilot zdalnego parkowania, to kolejny krok ku przyszłości samochodu. 
Mercedes Klasy E Kombi to wielki komfort także dla małych pasażerów: na życzenie oferowany jest trzeci rząd siedzeń ze składaną kanapą z dwoma miejscami dla dzieci.

Jeżeli chcesz wziąć udział w projekcie i uzyskać certyfikat Znak Jakości KidZone, wyślij do nas swoje
zgłoszenie:
http://znakjakoscikidzone.pl/zgłoś-firmę

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.znakjakoscikidzone.pl/

oraz na Facebooka:

https://www.facebook.com/ZnakJakosciKidZone/

Oceń