Together Magazyn » Aktualności » Hanlo – prostsza droga do wymarzonego domu

Hanlo – prostsza droga do wymarzonego domu

Marzenie o posiadaniu własnego domu jest jednym z priorytetów dla tysięcy rodzin. Jednak wybudowanie domu to duże wyzwanie. Same formalności związane z realizacją takiego planu często sprawiają, że pozostaje on jedynie w sferze marzeń. A przecież nie musi tak być. Dzięki firmie Hanlo zdecydowanie łatwiej można się przybliżyć ku realnym planom rozpoczęcia nowego etapu życia – już w wymarzonym domu.

Posiadanie własnego domu jest jednym z priorytetowych celów dla tysięcy rodzin. Budowa to jednak niełatwe przedsięwzięcie i duże wyzwanie. Same tylko formalności związane z realizacją takiego planu często sprawiają, że dla wielu z nas pozostaje on jedynie w sferze marzeń. A przecież nie musi tak być. Dzięki firmie Hanlo zdecydowanie łatwiej można się przybliżyć ku urzeczywistnieniu planów rozpoczęcia nowego etapu życia – już w wymarzonym domu.

Wszystko zaczyna się od marzeń…

a gdy zmierzają one w kierunku wyśnionego domu, warto naocznie się przekonać, jaki mogą mieć kształt. Współpracę z firmą Hanlo najłatwiej rozpocząć, zwiedzając dom modelowy. Mieszkańcy Trójmiasta mogą się w tym celu wybrać do Jagatowa, miejscowości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska, tuż przy obwodnicy. Wizyta w domu modelowym to doskonała okazja, by się przekonać, jak wysokiej jakości produkt oferuje firma Hanlo. Architekci Hanlo pomogą w wyborze odpowiedniej opcji, zgodnej z posiadaną działką budowlaną oraz z istniejącymi na niej ograniczeniami, a przede wszystkim –znajdą prawie zawsze rozwiązanie adekwatne do marzeń o własnych czterech kątach.

Zdecydowanie warto zaufać fachowcom z firmy Hanlo. Zaproponują oni wiele ciekawych rozwiązań, które będą odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego klienta. Z kolei doradcy finansowi chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące możliwości realizacji całej inwestycji, dobierając odpowiedni model jej finansowania. Dla Inwestora ważne jest przy tym, że cena domu określona w umowie objęta jest gwarancją stałości na okres jednego roku i nie zmieni się, niezależnie od wahań koniunktury. Pozwoli to w spokoju realizować kolejne etapy przedsięwzięcia.

Projekt na miarę marzeń

Nowy dom to inwestycja na długie lata, powinien on zatem spełniać wymogi ponadczasowe – zarówno jeśli chodzi o komfort użytkowania, jak i zastosowanie odpowiednich, nowoczesnych i wiodących technologii. Dlatego też wybór właściwego projektu, choć zawsze dostarcza wielu emocji, jest również bardzo odpowiedzialnym, kluczowym dla całej inwestycji zadaniem. Warto je więc powierzyć specjalistom współpracującym z firmą Hanlo. Projektowanie „szyte na miarę” uwzględni wszelkie istotne szczegóły techniczne jak również życzenia specjalne klientów. Spełnienie tych ostatnich jest zawsze ambicją architektów i priorytetowym elementem projektów domów Hanlo.

Formalności związane z budową domu mogą być niezwykle uciążliwe, zwłaszcza dla osób, które wcześniej nie miały styczności z tego typu inwestycją. Również i w tym przypadku wieloletnie doświadczenie ekspertów firmy Hanlo będzie nieocenionym atutem. Pomagają oni na życzenie Klientów w uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz zapewniają wsparcie przy załatwianiu formalności dotyczących finansowania nowego domu.

Dwutorowo, czyli znacznie szybciej

Załatwianie urzędowych formalności dotyczących pozwolenia na budowę nie musi oznaczać martwego okresu na drodze do własnego domu. Wręcz przeciwnie – w tym samym czasie, w niemieckiej fabryce w Freiwalde, mogą już być przygotowywane komponenty konieczne do produkcji budynku, zgodnie ze stworzonym przez architekta Hanlo wraz z Inwestorami projektem. Wybór detali wykończenia wnętrz, planowanie szczegółów własnej kuchni , łazienki i pokoi to ekscytujący etap ostatecznego krystalizowania się naszej wizji domu. Czas oczekiwania można ponadto wykorzystać na przygotowanie działki budowlanej pod kątem wstępnych prac montażowych. Do wykonania solidnych fundamentów pod nowy dom konieczne jest wytyczenie miejsca posadowienia budynku oraz badanie geologiczne gruntu. Takie dwutorowe działanie znacznie skraca cały proces realizacji wybranej inwestycji oraz wyklucza niespodzianki opóźniające rozpoczęcie prac ziemnych.

Wystarczy kilka tygodni…

by wprowadzić się do nowego domu. Choć brzmi to niewiarygodnie, od momentu załadunku komponentów na samochód do ukończenia montażu do stanu surowego zamkniętego na działce Inwestora upływają zaledwie 3–4 dni robocze. Błyskawiczne tempo wznoszenia domów, w połączeniu z ogromną precyzją i jakością, to jeden z największych atutów oferty firmy Hanlo.

Niezależnie od tego, czy wybieramy opcję „pod klucz”, czy też wolimy samodzielnie aranżować swój nowy dom, zawsze możemy liczyć na wsparcie fachowców firmy Hanlo. Pomogą oni w doborze odpowiedniego tynku, montażu instalacji sanitarnych, grzewczych i elektrycznych, przeprowadzając również niezbędne testy i przygotowania do odbioru.

Aby poznać więcej szczegółów na temat szybkiej drogi do własnego, wymarzonego domu, warto odwiedzić stronę internetową www.hanlo.pl

Oceń