Together Magazyn » Kultura » Filmowa podróż do Afryki z moją pierwszą wizytą w kinie

Filmowa podróż do Afryki z moją pierwszą wizytą w kinie

 

Wszystkie grupy przedszkolne, które mają już dosyć mrozu i zimowej szarugi, zapraszamy na barwną filmową wycieczkę do Afryki! Od niedawna w repertuarze Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie dostępny jest piękny i mądry film „Kacper i Emma na safari”, polecany dzieciom w wieku od 4 lat.

Seans „Kacpra i Emmy na safari” w ramach realizowanego w Multikinie projektu edukacyjnego Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to dla przedszkolaków doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o świecie. Dzieci mogą poznać najciekawsze zwierzęta Afryki, odkryć tajemnice gorącego kontynentu i przeżyć prawdziwą przygodę na sawannie! Maluchy znajdą w filmie odpowiedzi na wiele intrygujących pytań. Które zwierzęta uwielbiają kąpiele błotne? Dlaczego małe lwiątko nie może być zwierzęciem domowym? Co to rezerwat przyrody i co robią jego pracownicy? I czym różnią się od siebie ludzie z odległych zakątków świata?

W ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie projekcji towarzyszy zwiedzanie najciekawszych zakamarków kina oraz pokaz krótkiego filmu edukacyjnego o zasadach zachowania podczas seansu. Termin wizyty w kinie i jej repertuar dostosowany do potrzeb każdej z przedszkolnych grup.

Cena biletu: 12 PLN; Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Szczegółowy repertuar stanowi załącznik do Informacji Prasowej.

Organizator: Multikino S.A.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Oceń