Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Deweloper Szymichowski buduje zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim
cuiagfpzpij

Deweloper Szymichowski buduje zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim

Inwestycje dewelopera Szymichowski w Pruszczu Gdańskim są znakomitym przykładem tego, jak nowoczesne budownictwo skupia się wokół natury i potrzeb człowieka. Warto przyjrzeć się w tym względzie zakończonej już inwestycji dewelopera, pięknie zaprojektowanemu Osiedlu Olszewskiego, na terenie którego znajdziemy klub fitness oraz strefę relaksu z sauną. Obecnie realizowanym, nowym projektem jest zielony Pruszcz Park, który przyszłych mieszkańców zachwycać ma dostępnością zieleni i wieloma udogodnieniami.

Czym wyróżnia się Pruszcz Park?

Nowe osiedle ma być prawdziwie przyjaznym miejscem do zamieszkania, głównie dzięki dużej obecności zieleni na terenie kompleksu. Pomiędzy budynkami powstać mają małe parki, pełne ciekawej infrastruktury, które świetnie będą korespondować z ogródkami przy mieszkaniach czy wszechobecną zielenią, jaka przewijać ma się w projektach wnętrz wspólnych. Twórcom Pruszcz Parku zależy na tym, by mieszkańcy poczuli się, jak w prawdziwym parku, integrując zieleń z infrastrukturą osiedla. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie to miejsce idealne do zamieszkania właśnie przez osoby, którym tej zieleni w przestrzeniach miejskich brakuje.

Wspaniała lokalizacja

Niezaprzeczalnym atutem nowej inwestycji jest jej atrakcyjne położenie. Pruszcz Park powstaje przy zbiegu ulic Cichej i Raciborskiego w Pruszczu Gdańskim. To okolica tętniąca życiem, gdzie znajdziemy wiele sklepów usługowych, szkoły, przedszkola, instytucje kultury czy placówki medyczne. Mieszkańcy będą mogli skorzystać także z przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu sprawnie i bez kłopotów, dotrą do centrum. Dojazd do całego Trójmiasta również nie będzie stanowił problemu, gdyż z osiedla szybko można dojechać do obwodnicy oraz autostrady. Komunikacja do pracy i szkoły będzie zatem możliwa, zarówno za pośrednictwem publicznego transportu, jak i prywatnego środka komunikacji.

rkqxjrlwlx

Deweloper Szymichowski zadbał również o solidne projekty mieszkań, dzięki czemu odpowiadać będą one naprawdę wysokim standardom. Mieszkania mają być wygodne i funkcjonalne, oferując mieszkańcom na przykład możliwość wydzielenia osobno kuchni. Lokale na parterze będą miały dostęp do prywatnych ogródków, pozostałe do zielonych tarasów. Mieszkańcy na piętrach skorzystają z przestronnych balkonów, co da im możliwość wypoczywania na świeżym powietrzu. Starania projektantów będzie można podziwiać również w częściach wspólnych budynków czy na klatach schodowych, gdzie do wykończenia zostaną użyte naturalne materiały, takie jak drewno oraz roślinność. Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.

ulfhcfqrveb

Place zabaw

Na zewnątrz, oprócz zielonych parków, do dyspozycji lokatorów będą również dwa, świetnie wyposażone place zabaw, które umożliwią rekreację dzieciom i ich rodzinom w bezpiecznych warunkach. Dzięki takim rozwiązaniom również najmłodsi mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z udogodnień, które oferuje Pruszcz Park.

Oceń