Together Magazyn » Więcej » Kuchnia » CN – prawdziwym partnerem biznesu

CN – prawdziwym partnerem biznesu

Restauracja Cała Naprzódl

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w centralnym miejscu gdańskiej starówki. Duża sala restauracyjna  z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”.  Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania  na tarasie, z którego można podziwiać widoki na gdańską starówkę, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska, budynek żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.

Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny.  Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów a także spędzić czas na  interaktywnej  wystawie „Statki. Nasza pasja” prezentująca szeroki zakres produktów i usług oferowanych przez największą grupę stoczniową w Polsce. Wykorzystanie nowoczesnych technik wizualizacji oraz symulacji komputerowych pozwala odbyć wirtualną podróż po terenie stoczni, a także zajrzeć do wnętrza statków, czy przeprowadzić wirtualną inspekcję tankowca.

Restauracja Cała Naprzódl

Wielo-funkcjonalność sprawia że  Restauracja Cała Naprzód to doskonałe miejsce na zorganizowanie zarówno romantycznej kolacji we dwoje, czy też spotkania rodzinnego, wesela,  dużych konferencji naukowych.

Przygotowując posiłki, które znajdują duże uznanie wśród odwiedzających nas Gości, wykorzystujemy świeże sezonowe produkty.

Pasja, dążenie do doskonałości i coraz większych wyzwań to cechy załogi restauracji, mającej na celu spełnianie oczekiwań trafiających tu Gości.

Restauracja zorganizowała już wiele prestiżowych imprez między innymi  turniej Coca- cola Cup  w czasie których gościliśmy wielu sportowców.

Cała Naprzód dążąc do zadowolenia współpracujących firm organizuje również cateringi poza swoimi murami. Przerwa kawowa dla 10 osób czy kolacja zasiadana dla 300 osób w budynkach stoczni nie stanowi dla nas problemu. Nie ma barier, których byśmy nie pokonali, wszystko uzależnione jest od wymogów naszych kontrahentów.

Oceń