Strona główna » Art. zewnętrzny » Biznesmen Wojciech Jaworski inwestuje w kamienicę na Starej Oliwie w Gdańsku

Biznesmen Wojciech Jaworski inwestuje w kamienicę na Starej Oliwie w Gdańsku

Prezes Zarządu spółki Oliwa Park biznesmen Wojciech Jaworski inwestuje w nowopowstałą kamienicę na Starej Oliwie. Za projekt inwestycji odpowiada Grupa Deweloperska INTUO, a kamienica usytuowana jest blisko Parku Oliwskiego.

Kamienica w sercu miasta

Kamienica na Starej Oliwie usytuowana naprzeciwko Parku Oliwskiego zachwyca projektem i atrakcyjnością lokalizacji. Budynek posiada dwie części funkcjonalne: jedną przeznaczoną na lokale usługowe, a drugą składającą się z lokali mieszkalnych. Na parterze znajduje się miejsce dla lokali, zaś na piętrze I oraz II – apartamenty z dostępem do antresoli.

Ich metraż waha się od 23 m2 do 115 m2. W budynku znajduje się jedynie 9 apartamentów, co czyni go kameralnym miejscem do zamieszkania. Kamienica posiada także piwnicę, w której znajdują się komórki lokatorskie oraz przylegające do budynku miejsca postojowe. Za projekt wnętrz części wspólnych odpowiada IJ Luxury Design reprezentowany przez architekt Iwonę Jaworską. Piękne miejsce do zamieszkania czeka w samym centrum historycznej Oliwy.

Blisko terenów zielonych

Kamienica, w swojej formie architektonicznej, ściśle nawiązuje do historycznego klimatu jednej z najpiękniejszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska (w pobliżu kamienicy znajduje się ulica Spacerowa prowadząca do obwodnicy oraz komunikacja miejska w postaci kolejki SKM oraz przystanków tramwajowych i autobusowych).

Źródło: Intuo

Wielkim atutem inwestycji jest jej ulokowanie naprzeciwko Parku Oliwskiego, który swoją urodą i architekturą przyciąga mieszkańców całego Trójmiasta, a także wielu turystów. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, tworzących Trójmiejski Park Krajobrazowy, oferujący liczne trasy piesze oraz rowerowe. W okolicy znaleźć możemy także Gdański Ogród Zoologiczny.

Odpoczynek, relaks i aktywność fizyczna – a wszystko to pod samymi drzwiami nowej kamienicy. Otwierając okno możemy mieć widok na piękną okolicę i zabytki Oliwy, ciesząc się jednocześnie z kontaktu z naturą i atutów, które oferuje mieszkanie w centrum miasta.

Świetna lokalizacja i klasyczny projekt wzbudzają zainteresowanie wielu potencjalnych nabywców. A w sprzedaży znajduje się już tylko jeden apartament.

Apartament marzeń

Mieszkanie, które aktualnie znajduje się w sprzedaży, posiada pokój połączony z aneksem kuchennym, przestronną łazienkę oraz dostęp do antresoli. Apartament o powierzchni 60,73 m2 w cenie 11.500 zł/m2, dostępny jest do oglądania dla zainteresowanych kupnem.  

5/5 – (2 głosów)