Together Magazyn » Aktualności » Avocado Sushi – miejsce rodzinnych spotkań

Avocado Sushi – miejsce rodzinnych spotkań

Czy miejsca rodzinnych spotkań powinniśmy wybierać przypadkowo? Jeśli zależy nam na wyjątkowej atmosferze i radosnych chwilach we wspólnym gronie, nasz wybór powinien być jak najbardziej świadomy. To wszystko możemy znaleźć w sopockiej restauracji Avocado Sushi.

Już u progu restauracji Avocado Sushi możemy poczuć ciepło serdecznej atmosfery, w której poczuje się dobrze każda rodzina. Stonowana kolorystyka, miękkie i szerokie fotele oraz przytulne wnętrze to niewątpliwe atuty tego miejsca. Jeśli szukamy miejsca, w którym chcemy odpocząć od zgiełku codzienności i zrelaksować się w rodzinnym gronie, warto wstąpić do Avocado Sushi. Można tutaj odkrywać prawdziwie rodzinny wymiar rozkoszowania się smakiem. Jeśli członkiem rodziny jest czworonożny przyjaciel, nie musimy się z nim rozstawać – również i dla niego znajdzie się miejsce wraz z miseczką świeżej wody.

Co znajdziemy w menu? Prawdziwe arcydzieła kulinarne, które podbiją serca i podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Z wielkim wyczuciem połączono lokalne dodatki w postaci świeżych warzyw z tradycyjną kuchnią azjatycką. Warto na przykład skosztować pstrąga – lokalnego produktu z Doliny Radości. Jest on przygotowywany w egzotyczny sposób: pieczony w soli limonkowej i podawany z japońskim risotto, z dodatkiem zielonych warzyw. Jeśli poszukujemy przepisu na niezapomniane wrażenie kulinarne, rozwiązaniem są wyjątkowe i duże homary z własnej hodowli.

Każdy rodzic doskonale wie, jak ważna jest atmosfera restauracji, do której wybiera się razem z dziećmi. I oczywiście odpowiednie warunki, by przyjąć najmłodszych gości. W Avocado Sushi znajdziemy kącik dla dzieci. Dodatkową atrakcją dla naszych pociech może być obserwowanie pracy sushi mastera, który na miejscu przygotowuje przysmaki. W sercu lokalu – katien sushi barze – powstają wyjątkowe przysmaki, które płyną do gości specjalnymi łódeczkami.

Podsumowując, jeśli wybieramy się z dziećmi na spacer do Sopotu, warto zaplanować nieco dłuższą chwilę wytchnienia i zatrzymać się w Avocado Sushi. Znajdziemy tutaj zarówno najwyższej klasy kuchnię, jak i niepowtarzalną atmosferę. A przede wszystkim jest to miejsce rodzinnych spotkań, do którego zawsze warto wracać.

Oceń