Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Artykuły dla dziecka. Jakie sklepy warto odwiedzać?

Artykuły dla dziecka. Jakie sklepy warto odwiedzać?

Przeglądanie sklepowych gazetek to prosty i niezawodny sposób na to, by podczas codziennych zakupów wydać mniej. Z jakimi gazetkami koniecznie powinni zapoznać się rodzice?

Jedzenie, ubranka, kosmetyki, leki i zabawki… Wydatki rodzica nie są małe. To jednak nie znaczy, że na zakupach związanych z utrzymaniem dziecka nie można zaoszczędzić. Sposobów jest wiele, a najskuteczniejszy to śledzenie promocji. Łatwe wyszukiwanie przecen w różnych sklepach umożliwi serwis https://www.gazetkonosz.pl. Oto 6 sieci, których gazetki okażą się dla rodziców źródłem najbardziej przydatnej wiedzy.

Gazetka Biedronki

Świeże owoce z różnych stron świata, szeroki wybór dań gotowych, batoników i kaszek, a przede wszystkim – pieluchy Dada, które przez wielu rodziców uważane są za produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości. Gazetka Biedronka to gwarancja tego, że żadna promocja na artykuły niezbędne dla twojego malucha cię nie ominie, a ty będziesz w stanie wydajnie zaplanować swój budżet z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Gazetka Pepco

Tempo, w którym twoje dziecko rośnie to nie tylko źródło dumy i radości. To też konieczność stałego uzupełniania dziecięcej garderoby o ubranka, z których maluch zdążył wyrosnąć. Gazetka Pepco pozwoli ci wyszukać przeceny dziecięcych ubranek, zabawek, artykułów takich jak butelki, smoczki czy miski oraz wielu innych produktów stworzonych z myślą o najmłodszych.

Gazetka KiK

KiK to sieć o podobnym profilu i zasięgu, co Pepco. Gazetka KiK to niezawodny sposób na wyszukanie promocji na ubranka, wyposażenie dziecięcego pokoju czy artykuły do karmienia. Co ważne, sklepy KiK działają nawet w średniej wielkości miejscowościach. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, zakupy nie będą musiały wiązać się z długą wycieczką do najbliższego większego miasta.

Gazetka Flying Tiger

Flying Tiger to duńska sieć obecna w największych polskich miastach. To prawdziwe królestwo dobrze zaprojektowanych, choć nie zawsze przydatnych drobiazgów. Produkty, które znajdziesz w tych sklepach kochają dzieci – świetnie wyglądają, a ich twórcy trzymają rękę na pulsie obecnych trendów. Przydadzą się jednak także rodzicom – dzięki nim przygotujesz swoim paluchom pyszne ciasto, domowe lody lub podasz domową lemoniadę w ciekawych kubkach. Dzięki gazetce tej sieci szybko dowiesz się, co nowego pojawiło się w sklepach Flying Tiger.

Gazetka Lidl

W Lidlu możesz kupić najwyższej jakości jedzenie z certyfikatami BIO, świeże owoce i warzywa, ubranka czy sprzęt niezbędny do przygotowania zdrowych posiłków dla całej rodziny, taki jak parowary, wyciskarki wolnoobrotowe cz thermomixy. O obniżkach cen i tym, kiedy do sklepów trafiają nietypowe produkty dowiesz się regularnie przeglądając gazetkę tej sieci.

Gazetka Rossmann

Krem przeciw odparzeniom, zasypka, kosmetyki chroniące przed słońcem czy wiatrem, pieluchy, oliwki, szampony i specjalne mydełka – to tylko niektóre z kosmetyków niezbędnych do pielęgnacji ciała małego dziecka. Ich regularne zakupy to spore obciążenie dla domowego budżetu. By chociaż nieco obniżyć swoje wydatki, warto skorzystać z promocji, które często pojawiają się w sklepach Rossman. O obniżkach cen dowiesz się oczywiście dzięki gazetkom.

Oceń