Together Magazyn » HOBBY » Musicalowe półkolonie w akademii artystycznej

Musicalowe półkolonie w akademii artystycznej

Wspaniała przygoda w szaleństwie sztuki: tańca, aktorstwa, wokalu, teatru… Zajęcia z najlepszą kadrą profesjonalistów czynnie występującą na deskach sceny, w teatrach. Są to młodzi, pełni świeżości i energii instruktorzy, którzy niezaprzeczalnie zarażają swoją pasją. Dodatkowo, żeby nie było tak ‘poważnie’ codziennie będziemy korzystać z wakacyjnej pogody, plaży i najfajniejszych atrakcji Trójmiasta. Całość turnusu zakończona będzie profesjonalnym nagraniem MUSICALU, który będzie pamiątką na długie lata. Świetny pomysł na niezapomniany, aktywny, twórczy czas dla mniejszych i większych dzieci.

Jedyne dwutygodniowe półkolonie w Trójmieście. Oprócz genialnej zabawy, pragniemy zarazić każde dziecko pasją. Chcemy aby wyniosły sporą dawkę wiedzy, umiejętności i miały wartościową pamiątkę w postaci musicalu.

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku. Dzieci będzie można przyprowadzać od godz.7-9 (podczas tego czasu prowadzone będą gry i zabawy), tak aby każdy komfortowo mógł zdążyć do pracy lub mógł troszeczkę później wstać. Dzień kończyć będziemy o godz. 17.00. Przed półkoloniami podamy dokładny grafik zajęć. Nie zabraknie w nim sporej dawki osobnych zajęć tanecznych, aktorskich, wokalnych, teatru tańca i przygotowywań do nagrania SPEKTAKLU. Utworzone zostaną grupy wiekowe tak, aby każda pociecha mogła bez problemu rozwinąć skrzydła. Oczywiście oprócz tego, codziennie na dzieci będą czekały atrakcje takie jak: wyjście do Parku trampolin- JUMPCITY, wyjścia na plaże, wyjście do Teatru Wybrzeże i zwiedzanie z naszym Piotrem najciekawszych zakamarków Teatru, bal przebierańców i wiele, wiele innych.

 

TERMIN:

I TURNUS 30.06-11.07.2014 (z wyłączeniem soboty i niedzieli- w weekend dzieci zostają z rodzicami)

II TURNUS 18.08-29.08.2014 (z wyłączeniem soboty i niedzieli- w weekend dzieci zostają z rodzicami)

CENA:

Wpłata po 14.06.2014:  860 zł

 

ZAPISY: info@akademiaartystyczna.com

Tel. 506 382 816/604 908 003

Uwaga: 21.07-01.08.2014 Stacjonarne warsztaty młodzieżowe.

 

PODCZAS PÓŁKOLONII ZAPEWNIAMY DRUGIE ŚNIADANIE W POSTACI SZWEDZKIEGO STOŁU, OBIAD ZŁOŻONY Z DWÓCH DAŃ, UBEZPIECZENIE, WSZYSTKIE PRZYBORY, OPIEKĘ I ŚWIETNĄ ZABAWĘ.

Część kadry instruktorskiej:

 

MAGDALENA GABRIEL4

Swoją przygodę z tańcem zaczęław Kaliningradzkiej Szkole Baletowej. Występowała w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in.w Teatrze Národní Divadlo (Czechy),J.G Tajovskeho Vo Zwolene (Słowacja),Lietuvos Nationalinis Operos ir BaletoTeatras (Litwa). Obecnie współpracujez Sopockim Teatrem Tańca. Specjalizuje się w tańcuJazzowym i współczesnym.

PIOTR ŁUKAWSKI3

Obecnie aktor Teatru Wybrzeże. Występował w wielu polskich teatrach. Można go oglądać w licznych filmach i serialach m.in. ,,Wałęsa. Człowiek z nadziei” i ,, M jak miłość”.

KRZYSZTOF MAJDA2

Wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa. Na jednej scenie występował m.in. z: Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Mietkiem Szcześniakiem.

MACIEK MOŁDOCH „Sheva”1

Finalista Got To Dance. Jeden z najlepszych popperów na świecie. Wielokrotny zwycięzca największych międzynarodowych zawodów streetowych oraz sędzia w wielu zawodachtanecznych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

www.akademiaartystyczna.com

Akademia Artystyczna

Al. Grunwaldzka 339

80-309 Gdańsk

Oceń