Together Magazyn » Art. zewnętrzny » 6 najlepszych gadżetów do telefonu pod choinkę! Sprawdź propozycje

6 najlepszych gadżetów do telefonu pod choinkę! Sprawdź propozycje

W sklepach nie brakuje gadżetów do telefonów, ale wiele z nich to akcesoria typowo szufladowe, z których mało kto się ucieszy. Pomysłowość projektantów nie zna w tym przypadku granic, ale wycieraczka do smartfona czy wzmacniacz wykonany z bambusa to wyjątkowo mało praktyczne akcesoria. Na szczęście na rynku nie brakuje przedmiotów, które są naprawdę funkcjonalne i sprawią radość obdarowanemu. A zatem jakie gadżety do telefonu umieścić w tym roku pod choinką?

1. Folia lub szkło hartowane na ekran

Nie ulega wątpliwości, że panel dotykowy to najbardziej wrażliwa i delikatna część naszego telefonu. W wyniku upadku z wysokości albo zderzenia z twardym przedmiotem może dojść do uszkodzenia tego newralgicznego elementu. Właśnie dlatego warto zadbać o telefon i jak najwcześniej wyposażyć go w zabezpieczenie w postaci transparentnej folii poliwęglanowej lub znacznie bardziej twardego szkła hartowanego. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każdy, kto intensywnie używa swojego telefonu, bez względu na okoliczności.

2. Ciepłe rękawiczki do ekranu

Komu w zimę nie marzną dłonie? Ciepłe, wełniane rękawiczki przeznaczone do obsługi ekranów dotykowych to bez wątpienia jeden z najbardziej praktycznych i pożądanych gadżetów pod choinkę dla zmarzluchów. Dzięki specjalnej powłoce pokrywającej włókna umieszczone na trzech palcach można bez problemu obsługiwać panel dotykowy w rękawiczkach, bez konieczności wystawiania dłoni na marznący deszcz ze śniegiem i minusowe temperatury.

3. Słuchawki bezprzewodowe

Dobrej jakości słuchawki bluetooth to świetny pomysł na prezent dla osób, które mają dość wiecznie splątanych kabli. Ich największą zaletą jest zatem wyjątkowa wygoda używania. Taki gadżet to obowiązkowe wyposażenie dla wielbicieli muzyki czy słuchania audiobooków nie tylko w codziennych sytuacjach, ale również podczas biegania czy ćwiczeń na siłowni. Jest to bez wątpienia świetne rozwiązanie dla osób ceniących dyskrecję oraz elegancki wygląd.

4. Kijek do selfie

Tak zwany Selfie Stick to niezwykle przydatne narzędzie dla wielbicieli podróży czy spotkań ze znajomymi. Dzięki kijkowi do robienia selfie nie trzeba już liczyć na pomoc przypadkowych przechodniów. Posiadając ten praktyczny gadżet, można wykonać sobie zdjęcie bez niczyjej pomocy zarówno w czasie koncertu, jak i na szczycie góry. Kijek można również wykorzystać jako monopod – prostą podpórkę, która pomoże wykonać ładne zdjęcie bez potrzeby noszenia ze sobą ciężkich i nieporęcznych statywów. Bez wątpienia jest to idealna propozycja na prezent dla nastoletnich członków rodziny czy młodszego rodzeństwa.

5. Etui na telefon

Etui na smartfon to jeden z tych gadżetów, który jest nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale może być również bardzo osobistym prezentem. Pokrowiec na telefon wspaniale bowiem chroni urządzenie przed zabrudzeniami, zarysowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi np. w wyniku upadku urządzenia z dużej wysokości lub zderzenia z czymś twardym. Jest zatem bardzo funkcjonalnym prezentem, z którego ucieszy się każdy użytkownik telefonu. Aby nadać mu bardziej osobistego charakteru, pokrowiec na telefon można spersonalizować np. na stronie Etuo.pl, dzięki czemu zyskasz niepowtarzalny i wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

6. Power bank

Kupując na ostatnią chwilę gadżety do telefonu pod choinkę, warto zwrócić uwagę na power banki. Rozładowana bateria to bez wątpienia duży problem, najdotkliwiej odczuwalny w podróży. Z daleka od gniazdek elektrycznych, smartfony mają ograniczony czas działania. Podczas spaceru w górach, po lesie, a nawet w trakcie długiej jazdy autobusem trudno znaleźć miejsce, w którym można podłączyć ładowarkę. Gniazdka nie sposób nosić ze sobą, ale warto mieć power bank – przenośne źródło prądu, z którego ucieszy się właściciel urządzenia ze słabą baterią.

Akcesoria do telefonu na święta to bez wątpienia dobry pomysł na prezent. W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas jest właścicielem smartfona, a zatem przydadzą się funkcjonalne gadżety, które ułatwią codzienną obsługę urządzenia.

Oceń