Together Magazyn » Aktualności » 10 bajkowych przebrań dla dziecka, które warto mieć

10 bajkowych przebrań dla dziecka, które warto mieć

Bajkowe przebrania i stroje dla dzieci to coraz częstszy wybór wśród rodziców, którzy chcą sprawić prezent swoim pociechom. Nic dziwnego – kostiumy oferują zupełnie nowy wymiar zabawy niż zwykłe pluszaki, lalki czy inne, tradycyjne zabawki. Wcielanie się w rolę ulubionego bohatera rozbudza dziecięcą wyobraźnie i zapewnia dużo pozytywnych wrażeń. Jaki skrój dla dziecka wybrać? Sprawdź ranking TOP 10!

10. Ninja

Znaczne grono aktywnych i spragnionych zabaw dzieci uwielbia przebierać się za tajemniczych wojowników ninja. Największą popularność zyskują znane wszystkim żółwie, jednak uniwersum Ninjago też ma sporo małych przedstawicieli. Zabawkowe miecze i sztylety, dzięki którym mogą ze sobą walczyć w bezpieczny sposób, to zdecydowanie największa atrakcja przy tego typu strojach.

9. Anna

Księżniczka, a później królowa Anna, jest znana wszystkim małym fankom Krainy Lodu. Nic dziwnego, że dziewczynki kochają tę postać i wprost uwielbiają się w nią wcielać. Kto by nie chciał stać na czele Arandelle i przeżywać wspaniałych przygód u boku zabawnego bałwana Olafa?

8. Psi Patrol

Dzieci uwielbiają bajkę o małych, ale odważnych i bohaterskich psiakach. Zwierzęca drużyna, która stawia czoła zagrożeniom i pomaga potrzebującym dostarcza maluchom niemałej rozrywki. Nic dziwnego, że tak chętnie decydują się na właśnie te stroje dla dzieci.

7. Wonder Woman

To przebranie kochają wszystkie wojowniczki, które nie gustują w kreacjach księżniczek i czarodziejek, ale wolą stawiać czoła niebezpieczeństwu i walczyć, jak przystało na prawdziwe superbohaterki. Strój Wonder Woman w ostatnim czasie zyskuje dużą popularność i w sklepach pojawia się coraz więcej jego wariantów.

6. Kapitan Ameryka

Prawdziwa gradka dla wszystkich dzieci, które kochają komiks i filmy o herosach. Kapitan Ameryka to idealny towarzysz w każdej zabawie. Największe wrażenie robi jego wspaniała tarcza, która z pewnością powstrzyma każde zbliżające się zagrożenie. Dzieciaki, uwielbiają przebrania dla dzieci, które odzwierciedlają superbohaterów, więc nie dziwi nas fakt, że w tym zestawieniu jest ich tak dużo.

5. Iron Man

Po Kapitanie Ameryce, to kolejny heros na naszej liście, którego zbroję dzieci wybierają bardzo chętnie. Bez wątpienia ma to związek z tym, że przywódca Avengersów to niezwykła i lubiana postać, a jednocześnie prawdziwy wzór do naśladowania. Na dodatek jego kostium robi naprawdę duże wrażenie. Każda dziecięca drużyna superbohaterów powinna mieć Iron Mana w swoich szeregach.

4. Harley Quinn

Teraz coś dla dziewcząt, które kochają Harley Quinn. Swoją popularność postać ta zawdzięcza przede wszystkim nietuzinkowemu i charakterystycznemu stylowi bycia, ale też twardości i zaciętości, ciętemu językowi oraz niezwykłej inteligencji i przebiegłości. W sam raz dla każdej małej rozrabiaki!

3. Hulk

Podium naszego rankingu otwiera zielony, wielki i nieobliczalny Hulk! Jego ogromna siła, ale i wielkie serce przemawiają za wyborem stroju akurat tego herosa. Kto by nie chciał zmienić się z małego chłopca w potężnego superbohatera, który ratuje świat przed złem?

2. Elsa

Na drugim miejscu w naszym rankingu najbardziej popularnych kostiumów dla dzieci znalazła się ulubienica bardzo wielu dziewcząt. Elsa to niekwestionowana królowa dziecięcej wyobraźni. Wszystkie fanki Krainy Lodu kochają tę postać i marzą o tym, aby również móc władać swoim lodowym królestwem w pięknej, bajkowej sukni. 

1. Spiderman

Kostium Spidermana to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a więc w tym zestawieniu nie mogło go zabraknąć. Wszystko za sprawą niedawnej premiery kinowej filmu o tym herosie. Ostatnie produkcje z jego udziałem biją przecież rekordy popularności. Peter Parker z pewnością jest zachwycony, że ma tak wielu małych naśladowców, którzy chętnie ubierają jego kostium.

A Ty jaki strój kupisz dla swojego dziecka? Może taki z jego ulubionej bajki? Najlepiej spytaj swoja pociechę, kim najbardziej chciałoby się stać i sprawa załatwiona! Powodzenia!  

Oceń