Together Magazyn » Rodzic » Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca – co wybrać?
pexels-kim-stiver-

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca – co wybrać?

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Warto więc już teraz zacząć zastanawiać się nad prezentem dla taty, aby znaleźć podarunek w pełni dopasowany do jego zainteresowań i mieć wystarczająco dużo czasu na realizację pomysłu. Jeśli szukasz oryginalnego, niepowtarzalnego prezentu z okazji Dnia Ojca, przychodzimy z pomocą. Przeczytaj artykuł i wybierz opcję, która najlepiej pokrywa się z zainteresowaniami twojego taty.

Prezent dla miłośnika motoryzacji i lotnictwa

Jeśli twój tata fascynuje się wszelkiego rodzaju maszynami, zarówno tymi lądowymi, jak i powietrznymi, dobrym pomysłem będzie podarowanie mu prezentu związanego właśnie z tą tematyką. Pamiętaj, że prezent wcale nie musi być rzeczowy!

Pierwszą propozycją, którą warto rozważyć, wybierając idealny prezent dla taty, jest możliwość poprowadzenia jednego z bardziej kultowych i legendarnych aut – Ferrari 360 Modena. Jazda tego typu pojazdem sprawi, że twój tata z pewnością poczuje się jak władca szos i przykuje wzrok innych uczestników ruchu drogowego. 400 koni mechanicznych, maksymalna prędkość wynosząca 295 km/h i możliwość rozpędzenia się do setki w zaledwie 4,3 sekundy to parametry, obok których nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik motoryzacji. Wybierając tego typu prezent, możesz być pewien, że ta przygoda zostanie w pamięci twojego taty na bardzo długo. 

Drugą propozycją, skierowaną do zwolenników bardziej potężnych aut, jest jazda monster truckiem. Olbrzymie opony, zniewalająco wysokie zawieszenie i oszałamiający ryk silnika to tylko niektóre z powodów, dla których warto podarować tak ekstremalne przeżycie swojemu tacie. Przejażdżka potężną maszyną dostarczy mu solidnej dawki adrenaliny oraz umożliwi pokonanie większości przeszkód na torze. Możesz być pewien, że takie przeżycie będzie dla twojego taty źródłem ogromnej ekscytacji i radości.

Jeśli twojego ojca fascynują samoloty i ogólnie pojęte lotnictwo, dobrym pomysłem może okazać się podarowanie mu vouchera na lot w profesjonalnym symulatorze myśliwca, w którym szkolą się zawodowi żołnierze. Idealnie odwzorowany kokpit samolotu sprawi, że podczas przygody twój tata szybko zapomni, iż nie jest to prawdziwa latająca maszyna. Jeśli wolisz sprezentować swojemu ojcu prawdziwą lotniczą przygodę, podaruj mu lot widokowy nad Warszawą. Podczas niego będzie w stanie dokładnie obserwować pracę maszyny oraz podziwiać miasto z lotu ptaka.

Upominek dla fana spokojnych rozrywek

Jeśli twój tata nie zalicza się do fanów mocnych wrażeń, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie podarowanie mu vouchera na spokojniejsze rozrywki. Jedną z ciekawszych propozycji, skierowaną przede wszystkim do wielbicieli różnych alkoholi, jest możliwość degustacji wielu rodzajów whisky lub piwa. Podczas tego typu atrakcji, twój tata będzie miał okazję spróbować alkoholi z różnych stron świata, dokładnie poznać różnice między nimi, a także dobrać odpowiednie przekąski do trunków. Oprócz tego dowie się również wielu ciekawych informacji dotyczących samego procesu ich powstawania. Jeśli jednak twój tata należy do grona fanów piłki nożnej, świetną propozycją może się okazać voucher na zwiedzanie stadionu Legii Warszawa. Dodatkowym atutem tej atrakcji jest możliwość zabrania osoby towarzyszącej – będziecie mogli spędzić razem czas, a przy tym dowiecie się wielu ciekawych informacji.

Prezent z okazji Dnia Ojca powinien być idealnie dopasowany do zainteresowań twojego taty. Już teraz przejrzyj szeroką ofertę dostępnych voucherów i wybierz ten, który najlepiej pasuje do osoby, którą zamierzasz obdarować.

Oceń