Together Magazyn » Rodzic » Zabawy z Dzieckiem » Wszystkie dzieci lubią bańki

Wszystkie dzieci lubią bańki

Czy bawiliście się już bańkami mydlanymi z płynów firmy Tuban? Jeśli nie, to najwyższa pora spróbować! Dzięki specjalnym zestawom obręczy i sznurów dołączanych do płynu będziecie mogli razem z dziećmi przenieść się do magicznej krainy olbrzymich baniek mydlanych. Płyn Tuban jest to produkt, który doskonale określić można hasłem „dobre, bo polskie”.

Chyba nie ma dziecka, którego nie lubiłoby bawić się bańkami mydlanymi.  „Firma Tuban powstała z pasji, która stawia sobie za cel dawać radość, przez co świat staje się piękniejszy” – czytamy na stronie producenta www.tuban.pl. Zgadzamy się z tym całkowicie, gdyż dzięki zabawie produktami tej firmy, każde urodziny, każdy pogodny dzień na dworze, impreza typu festyn czy piknik będzie pełny radosnych emocji i doskonałej zabawy. Wypróbowane osobiście na dzieciach od 2 do 14 lat!

Dzięki najwyższej jakości płynu firma szybko osiągnęła sukces nie tylko na rynku polskim, ale i wielu krajach np. Japonii, Dubaju i Rosji. Pomysłodawcy receptury prześcigają się w propozycjach na nowe gadżety dołączane do płynów, dzięki którym naprawdę możemy wyczarować niezwykły, mydlany świat… Są to m.in.:

– różnej długości i konfiguracji łączone sznury i pętle na patykach

– dziesiątki przyborów do tworzenia małych baniek w różnych kształtach np. serca, kwadratu, gwiazdy itp.

– duże i mniejsze maszyny-wytwornice baniek, które zasypią nas setkami mniejszych baniek w krótkim czasie

– specjalne rękawiczki, dzięki którym będziemy mogli… żonglować bańkami (firma ustanowiła w 2012 r. nowy rekord Guinnessa w tej dziedzinie: 309 podbić jednej bańki)

– miecze i pistolety do tworzenia baniek i inne.

Jak się bawić?

Podstawą do rozpoczęcia zabawy powinien być zestaw co najmniej 1 litra płynu (choć lepiej kupić od razu baniak 5-litrowy) oraz mała obręcz i duży sznur na patykach. Te akcesoria pozwolą wyprodukować bańki-tunele kilkumetrowej długości i okrągłe olbrzymy. Zabawa w tworzenie mydlanego świata nie nudzi się nawet nastolatkom.

– najlepsze bańki wychodzą na świeżym powietrzu w wilgotnym powietrzu przy lekkim wietrze

– płyn najlepiej wlać do wiadra na wysokość ok 10 cm i uzupełniać

– pół godziny przed zabawą włożyć do niego sznury na namoczenie (inaczej pierwsze bańki będą szybciej pękać)

– nie pozwalać dzieciom spieniać płynu! Należy spokojnie zanurzać akcesoria w płynie bez energicznego mieszania w nim.

Wszystkie produkty firmy Tuban można zakupić w sklepie internetowym www.tuban.pl. Oprócz tego sprzedaż prowadzi wiele zaprzyjaźnionych sklepów, także poprzez allegro.

Oceń