Together Magazyn » Aktualności » Letnia Akademia Śpiewu – Festiwal Sopockie Dni Sztuki Wokalnej

Letnia Akademia Śpiewu – Festiwal Sopockie Dni Sztuki Wokalnej

Letnia akademia Śpiewu była częścią Festiwalu – Sopockie Dni Sztuki Wokalnej. Przypominamy również, że dziś (22.07.) w Grand Hotelu o godz. 16:00 rozpoczynamy przesłuchania konkursowe młodych śpiewaków z całej Polski. W jury wybitni śpiewacy i nauczyciele śpiewu solowego: prof. Eva Blahova, Olga Pasiecznik, Andrzej Saciuk, Alicja Węgorzewska, Ewa Wolak oraz dyrygent – Sylwia Janiak. WSTĘP WOLNY.
W programie I ETAPU konkursu pieśni polskich kompozytorów oraz operowe arie klasyczne…będzie sporo Mozarta!
Jutro o tej samej porze II ETAP. W wykonaniu uczestników VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Impressio Art usłyszymy piękne arie z oper Donizettiego, Belliniego, Verdiego, Pucciniego i Rossiniego.
W konkursie startuje 24 śpiewaków. Istna uczta dla melomanów.
WSTĘP WOLNY!
24 lipca poznamy laureatów konkursu oraz usłyszymy wybitną śpiewaczkę – EWĘ WOLAK. Jedyna okazja wysłuchać tego pieknego głosu w Polsce!
Ewa Wolak śpiewa na największych scenach świata, niestety w Polsce jest mało znana, a to wielka szkoda, dlatego tym bardziej zachęcam Państwa do przyjęcia mojego zaproszenia na ten koncert.
Bilety do nabycia od dziś w Grand Hotelu obok sali balowej od 15:00 do 16:00, tak samo jutro i na godzinę przed koncertem w niedzielę.
Cena jedyne 20 zł za wejście do świątyni SZTUKI przez duże S!

fot. Piotr Żagiell

Oceń