Together Magazyn » Aktualności » TOP 4 Blogów z Trójmiasta
zdjęcie gdańska

TOP 4 Blogów z Trójmiasta

Frajda nad morzem

frajda nad morzem
Frajda nad morzem to blog dla zaangażowanych i aktywnych, którzy pragną swoją rodzicielską przygodę przeżyć radośnie, kreatywnie i z pomysłem, umacniając przy tym więź ze swoim dzieckiem. Danka Ślipy, autorka bloga i licencjonowany przewodnik turystyczny po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, fanka komunikacji miejskiej i wypraw do muzeum. Inspiruje, zachęca i podpowiada, jak i gdzie podróżować z dzieckiem po Trójmieście. Na stronie można znaleźć także zapiski z dalszych podróży po Polsce i świecie oraz wiele podpowiedzi na inne aktywności z najmłodszymi. Motto blogerki brzmi: „Wycieczka z dziećmi do muzeum jest jak bombonierka. Nigdy nie wiesz, na jakie cudowności trafisz i jak wielką sprawisz dziecku frajdę.”

www.frajdanadmorzem.pl

3miasto okiem mamy

miasto okiem mamy
Blog o tym, jak dwa małe skrzaty odkrywają Trójmiasto. To osobista przestrzeń Moniki Ruteckiej – mamy dwójki młodych ludzi: 6-letniego Cypriana, ucznia I klasy i 5-letniej Laury, chodzącej do przedszkola, która od września dołączy do brata – szkolnej zerówki. Autorka bloga jest z zawodu prawnikiem i uwielbia język hiszpański, a swoją pasją udało się jej zarazić syna. Blog dotyczy testowania atrakcji 3miasta i okolic, wychowania dzieci oraz – niełatwego chwilami – życia. Ich plan rodzinny na wspólną wycieczkę wiosną to Barcelona.
www.3miastookiemmamy.wordpress.com

Blog z miasta

Blog z miasta
Justyna Jagielska – autorka bloga – przyjechała do Gdańska na studia, nie znając miasta praktycznie wcale. Dla kogoś, kto poznaje miasto od zera, wszystko wydaje się ciekawe – i z tej ciekawości powstał blog, na którym pokazuje Trójmiasto i zachęca do ponownego odkrycia własnej okolicy. Jako zapalona rowerzystka, sporo uwagi poświęca też temu, jak kulturalnie i zgodnie z przepisami poruszać się rowerem po drogach i żyć w zgodzie z innymi uczestnikami ruchu.
www.blogzmiasta.pl

3city Guide

Zdjęcie zrobione w Gdańsku
To blog prowadzony przez Malwinę Ropel, która uważa, że mamy szczęście mieszkać nad Zatoką, posiadać lasy w środku miast, mieszkać w trzech absolutnie różnych miastach, które lubi traktować jako jedność. Autorka bloga jest technologiem chemicznym, pracującym w lokalnej firmie kosmetycznej, a w wolnych chwilach eksploruje Trójmiasto wzdłuż i wszerz. Uwielbia odkrywać nowe i stare, rozmawiać, kontemplować, zwyczajnie być i cieszyć się chwilą. Nie jest krytykiem kulinarnym, dlatego poleca tylko te miejsca, które szczerze lubi, z jakichś powodów ją ujęły, i w których często bywa. Cieszy się z wiadomości zwrotnych, kiedy ktoś za sprawą jej bloga gdzieś był albo ma ochotę w dane miejsce się wybrać. Małe radości, które sprawiają, że jesteśmy częścią miejskiego życia.

www.3cityguide.com

4.9/5 – (9 głosów)