Together Magazyn » Art. zewnętrzny » W drodze do raju

W drodze do raju

Są miejsca, które odkrywa się latami, do których się wraca i za którymi tęskni. Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych podróży z https://www.tui.pl/wypoczynek/grecja/korfu jest mityczna, niezwykła i zaskakująca Grecja. Są tacy, którzy jeżdżą tam co roku i za każdym razem odkrywają niesamowite miejsca, ciekawe regiony, niezapomnianą kuchnię i klimat, jakiego nie da się z niczym porównać. Poza tym (szczególnie nas) Grecja kusi gwarantowanym słońcem i ciepłem, które pozwalają prawdziwie odpocząć, niesamowitymi widokami i historią odciśniętą w każdym miejscu.

Niezapomniane wakacje

Grecja to niewątpliwie kolebka europejskiej kultury i czuć to na każdym kroku, ponieważ niemalże każde miejsce jest związane z mitologicznymi bogami oraz historią nowożytną. To wieki napisane w ruinach świątyń, twierdzach czy też murach obronnych. Dodatkowo tak jak wiecznie zielone Korfu jest miejscem spotkań bardzo wielu wpływów i kultur, które uczyniły z wyspy miejsce niemal kultowe. To raj dla zakochanych i dla pasjonatów historii, to miejsce błogiego wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. To śliczne uliczki, ciche zatoczki oraz nocne życie oraz całe bogactwo natury – kwitnących orchidei, owoców czy sadów owocowych. Wyspa Korfu stała się więc rajem dla wszystkich poszukiwaczy różnych wrażeń – także tych kulinarnych, ponieważ miejscowe restauracje serwują najlepsze smakołyki greckiej kuchni wraz z lokalną oliwą i aromatycznymi ziołami.

Wszystko co najlepsze

Wczasy z https://www.tui.pl/wypoczynek/grecja/korfu/oferty-hotele to bardzo rozbudowana oferta dla każdego turysty. Nowoczesna baza hotelowa gwarantuje pobyt All inclusive, podczas którego nie musimy przejmować się porami posiłków czy też odpowiednią ilością napojów i atrakcjami dla gości. To wyjątkowa oferta, która zapewnia spokój zwiedzania i odpoczynku. Grecja to również doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Idealne warunki znajdą tu miłośnicy sportów wodnych, jak i górskich wspinaczek. Poza tym warto spędzić czas z mieszkańcami greckich wysp – są wyjątkowo przyjaźnie nastawieni do życia, nigdzie się nie spieszą i doskonale wiedzą, co w ich kraju jest najlepsze. Dlatego właśnie kierunek – Grecja wybierają i zakochani, spragnieni romantycznych spacerów wąskimi uliczkami czy też podziwiania wschodów i zachodów słońca, i rodziny z dziećmi, dla których jest to prawdziwy raj oraz młodzi, którzy uwielbiają szczególnie nocne życie greckich wysp, wszechobecny gwar i doskonałą zabawę. Jakkolwiek zaplanowany będzie urlop, musi być po prostu udany i niezapomniany. Dlatego właśnie taki wiele osób wraca do Grecji co roku lub co kilka lat.

Oceń