Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Urodziny z okazji 60 roku życia – inspiracje na dekoracje!
Dowiedz się jaki prezent dać komuś na sześćdziesiąte urodziny.

Urodziny z okazji 60 roku życia – inspiracje na dekoracje!

Szykujesz dla bliskiej osoby niespodziankę i organizujesz przyjęcie z okazji ukończenia 60 roku życia? Taka okrągła rocznica zasługuje na wyjątkowe spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół! Pamiętaj, że nie tylko menu imprezy się liczy – warto na tę okoliczność zadbać także o odpowiednie dekoracje, które sprawią radość jubilatowi.

Balony urodzinowe

Balony to jeden z najpowszechniejszych rodzajów dekoracji urodzinowych i to nie tylko dla dzieci! W sklepach z dekoracjami imprezowymi znajdziesz już nie tylko gładkie baloniki w kilku kolorach, ale tak naprawdę samodzielne ozdoby, które nie wymagają włożenia większego wysiłku w udekorowanie pomieszczenia.

Bez względu na to, czy impreza z okazji 60 urodzin organizowana jest w lokalu czy w domu, kilka balonowych dekoracji od razu wprowadzi wszystkich gości w odpowiedni nastrój! Na taką okazję nadają się doskonale balonowe cyfry, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób. W sprzedaży znajdują się także pewnego rodzaju zestawy, w których poza nadmuchiwanymi cyferkami znajdziesz także balonowe napisy, gwiazdki czy podobne wzory.

Jeśli preferujesz bardziej tradycyjną formę, wybierz klasyczne, okrągłe baloniki, ale z odpowiednim nadrukiem, oczywiście dostosowanym do okazji. W zależności od modelu, balony mogą być bardziej dekoracyjne lub minimalistyczne.

Pozostając jeszcze przez chwilę w temacie dekoracji balonowych, na uwagę zasługują z pewnością wykonane z balonów girlandy. Za pomocą kilkunastu lub kilkudziesięciu balonów w wybranym kolorze i wzorze, a także sznurka lub dwustronnej taśmy klejącej można w prosty sposób przygotować estetyczny portal wejściowy czy girlandy do zawieszenia przy oknach. Mogą one ozdobić także honorowe miejsce dla jubilata.

Tematyczne dodatki

Impreza urodzinowa nie obędzie się oczywiście bez tortu. A i ten można odpowiednio udekorować – i wcale nie chodzi tylko i wyłącznie o krem czy cukrowe figurki. Mowa o świeczkach na tort! Te również oferowane są w kształcie pojedynczych cyferek lub całej liczby! Są to przy tym elementy bardzo estetycznie wykonane, dekorowane brokatem, wielokolorowe lub całkowicie gładkie, dzięki czemu można dobrać je do każdego rodzaju i wykończenia tortu urodzinowego. Zamiast świeczki w kształcie cyfry czy liczby można wybrać także toppery przeznaczone do umieszczenia na wierzchu ciasta.

Do tematycznych dodatków dekoracyjnych z okazji 60 urodzin należy zaliczyć również zestawy naczyń jednorazowych. Takie akcesoria przydadzą się, jeśli organizujesz imprezę na świeżym powietrzu – tekturowa zastawa pozwoli łatwiej zapanować nad bałaganem po przyjęciu. Talerzyki, kubki oraz pozostałe wyposażenie tego typu również może być dekorowane w charakterystyczny dla tych urodzin sposób – przez zabawne napisy, nadrukowane liczby i podobne wzory.

Dekoracje urodzinowe nie do końca na serio

Nie każda impreza urodzinowa z okazji ukończenia 60 roku życia musi być organizowana w podniosłym, poważnym stylu, prawda? Z myślą o osobach ceniących sobie nieco bardziej szalone zabawy powstały dowcipne dekoracje dla dorosłychtakie jak okulary, kapelusze, tematyczne konfetti oraz zabawne serwetki.

Wejście do mieszkania można udekorować za pomocą kurtyny z lamety oraz ustawić w jego pobliżu sztalugę lub podobny stojak z plakatem nawiązującym do okrągłych urodzin. Goście mogą otrzymać przed imprezą jednorazowe gwizdki, tuby strzelające konfetti i osobiste dekoracje, takie jak przypinki czy papierowe maski na piku – będą to z pewnością doskonałe ozdoby, jeśli na imprezie będzie działała chociażby fotobudka.

Potrzebne Ci są kreatywne i kolorowe dekoracje na 60 urodziny? Zobacz co w swojej ofercie ma sklep MojeParty.pl!

Oceń