Wygodny fotel typu uszak to uniwersalny element wystroju, który świetnie dopasuje się do wielu przestrzeni. Co sprawia, że fotele uszaki są tak wyjątkowe?

Elegancja i szyk

Mebel typu uszak towarzysz nam już od wielu lat. Jego projekt okazał się na tyle dobrze wykonany, że współcześni użytkownicy, również z niego nie rezygnują. 

Klienci bardzo chętnie widzą go w swoich pokojach, salonach, a nawet sypialniach i gabinetach. Fotele uszaki świetnie dopasują się do wielu aranżacji przestrzeni. Modele różnią się od siebie, dlatego klient sam może zdecydować, czy woli wariant delikatniejszy o bardziej zaokrąglonych krawędziach, czy klasyczny.

Fotel uszak charakteryzuje się niezaprzeczalnym urokiem ze względu na swój profil. Ten elegancki model dodaje klimatu w każdym pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Szczególnie efektowne wydają się tapicerowane uszaki. Tapicerka w przypadku uszaka pokrywa całość fotela. Dzięki niej profilowane podłokietniki, plecy oraz siedzisko stają się jeszcze przyjemniejsze. Delikatny w dotyku materiał jest jednocześnie wytrzymały i odporny na ścieranie.

Zapraszamy na stronę https://meblekukulka.pl. Znajdą tam Państwo ofertę polskiego producenta mebli tapicerowanych. Najlepsze model foteli uszaków oraz kanap i łóżek dostępne są w jednym miejscu.

Przede wszystkim wygoda

Fotele uszaki charakteryzują się nie tylko ponadczasowym designem, który cały czas jest na topie. Wygląd to jedno, ale ich kształt nie został zaprojektowany w ten sposób po to by jedynie cieszyć oko, ale przede wszystkim żeby zapewnić maksimum wygody. 

Uszak jest stworzony na relaks po całym dniu ciężkiej pracy lub odpoczynek wieczorny z książka w ręku. Idealnie sprawdzi się dla osób pracujących z domu. Wystarczy wówczas wybrać model biurowy i szybko się okaże, że nawet kilkugodzinna praca przed komputerem może być przeprowadzona w wygodnych warunkach. 

Tył fotela dostosowany jest w ten sposób żeby zapewnić odpowiednią podporę pleców, a podłokietniki dopełniają całości komfortu.

Modele foteli uszaków zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu wytrzymałego i niezawodnego mebla, który zadowoli osoby z nich korzystające. 

Fotel uszak do pokoju dziecięcego

Fotele uszaki idealnie sprawdzą się w dziecięcym pokoju. Miękkość i wygoda fotela jest bardzo atrakcyjna dla małych użytkowników.

Uszaki występują w różnych wariantach kolorystycznych. Niektóre z nich, tak jak modele tapicerowane, mogą mieć dodatkowe zdobienia. Różnorodna oferta pozwala na wybranie takiego produktu, który sprawdzi się we wnętrzu i nie będzie zakłócał ogólnego odbioru. 

Wygodny fotel uszak może stać się ulubionym meblem Państwa dzieci, który sprawi, że ich pokój stanie się jeszcze przyjemniejszy.