Together Magazyn » Aktualności » Twój własny kawałek wybrzeża

Twój własny kawałek wybrzeża

Chyba nikt nie wątpliwości, że polskie wybrzeże to jedno z najbardziej urokliwych miejsc naszego kraju. Szum fal, czarujące kolorami wschody i zachody słońca, jedyne w swoim rodzaju powietrze… A gdyby tak zamieszkać nad morzem i móc korzystać z tych dobrodziejstw codziennie? Sea Power Apartments wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcieliby mieć kawałek wybrzeża tylko dla siebie.

W ofercie firmy jest 117 apartamentów, jedno- i dwupokojowych, położonych w centralnej części Jastrzębiej Góry z dostępem do plaży, aquaparku, centrum SPA i wszystkich pozostałych atrakcji miasta. Warto dodać, że wszystkie apartamenty dostępne są w ofercie z pakietem wykończenia „pod klucz”, czyli gotowe do zamieszkania. Obok budynku znajduje się przestrzeń rekreacyjna, rozległy plac zabaw oraz duży parking. Sea Power Apartments to także bogaty wachlarz rozmaitych udogodnień: reprezentacyjna recepcja, siłownia i sala zabaw dla dzieci, a w przyszłości również strefa basenów, saun oraz SPA.

Do wyboru są apartamenty jednopokojowe typu studio o powierzchni ponad 16 metrów kwadratowych oraz dwupokojowe o powierzchni ponad 33 metrów kwadratowych. Wszystkie mają taki sam układ pomieszczeń i są gotowe do zamieszkania. W momencie odbioru kluczy w apartamencie znajdziesz wykończone podłogi, ściany, wszystkie meble oraz zabudowę i wyposażenie łazienki oraz aneksu kuchennego.

Dlaczego akurat Jastrzębia Góra? To miejsce wyjątkowe, do którego chce się wracać. Nic dziwnego, że co roku ściągają tu turyści z całej Polski – charakterystyczna plaża z wysokimi klifami to niesamowite miejsce, gdzie można zapomnieć o codziennych stresach i naładować akumulatory na cały rok. Kąpieliska Jastrzębiej Góry, plaże oraz ciągi piesze i rowerowe spełniają wymogi Unii Europejskiej, a nowe inwestycje w mieście prowadzone są z poszanowaniem zarówno potrzeb mieszkańców, turystów, jak i najważniejszych walorów ekologicznych terenu. W bliższym i dalszym sąsiedztwie Jastrzębiej Góry znajduje się wiele obiektów i miejsc turystycznych, z których większość czynna jest przez cały rok.

Apartamenty w Jastrzębiej Górze to sąsiedztwo Helu, Karwi, Jastarni, Juraty, Chałup. Możesz żeglować, uprawiać windsurfing, kitesurfing, plażować, spacerować, biegać, jeździć konno lub zrelaksować się w sferze SPA. Warto też odwiedzić pobliskie Trójmiasto i przekonać się, ile rozmaitych możliwości spędzania wolnego czasu czeka tu na ciebie.

Sea Power Apartments może być też świetnym sposobem na inwestycję w nieruchomości. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z apartamentów, możesz korzystać z niego przez cały rok w dowolny sposób. Wynajmując, możesz osiągać zyski, które będą Twoim zwrotem z inwestycji. W sezonie letnim obiekt będzie zarządzany jak obiekt hotelowy, co sprawi, że Twój apartament będzie przynosił Ci dodatkowe dochody i zwrot z inwestycji.

Nadal nie czujesz się przekonany? Po prostu odwiedź w wakacje Jastrzębią Górę, a nie będziesz miał wątpliwości, że to idealne miejsce do mieszkania, inwestowania i wypoczynku.

Oceń