Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Twój Nowy Rok w Moim Mieście
sylwester 2019

Twój Nowy Rok w Moim Mieście

Moje Miasto to klimatyczna restauracja położona w samym sercu Gdyni przy Skwerze Kościuszki. Oryginalne wnętrze, nawiązujące do stylu art-deco, skrada serce już po przekroczeniu progu restauracji, a po zapoznaniu się z menu utwierdzamy się w przekonaniu, że trafiliśmy w ciekawe miejsce. Jeśli marzy się Wam przywitanie Nowego Roku w kameralnej atmosferze, smakując potraw, które pieszczą zmysły, nie musicie szukać już dalej. Właśnie znaleźliście… to Moje Miasto.

Miejsce, które powstało z marzeń

Moje Miasto to rodzinna restauracja, która powstała z miłości do Gdyni, ciekawości świata i marzeń. Ma też stanowić miejsce, w którym mimo odmiennych gustów zarówno w czasie spotkania w gronie znajomych, czy też rodzinnego zjazdu, każdy znajdzie propozycję dla siebie. Pewnie właśnie dlatego jest tak wyjątkowym miejscem. Inspiracją właścicieli były ich podróże oraz zróżnicowanie gustów, którego doświadczają w rodzinnym gronie, stąd w menu można znaleźć przekrój dań kuchni polskiej, azjatyckiej oraz śródziemnomorskiej. Nie każdy o tym wie, ale Gdynia posiada liczne grono miast partnerskich, których specjały kulinarne możemy odnaleźć w zmieniającym się co tydzień menu. W Moim Mieście nie ma rutyny, a szefowie kuchni dbają o to, aby serwowane potrawy zaskakiwały i były urozmaicone. Skąd ta różnorodność? Z założenia w Moim Mieście każdy ma znaleźć właśnie, to na co ma ochotę lub idąc o krok dalej, gdy sprawdzone klasyki zdają się być nużące, dać się zaskoczyć czymś nowym.

Klimatycznie w Nowy Rok

Ci, którzy zdecydują się na sylwestrową kolację w Moim Mieście, do wyboru będą mieli dwa rodzaje wyjątkowego menu, podane w kameralnym klimacie wnętrz nietuzinkowego lokalu. Tatar z łososia, a może z polędwicy, staropolski aromatyczny żurek czy zupa krem z białych warzyw w chrustem z szynki parmeńskiej? To tylko wstęp do tego, co proponuje na sylwestrową kolację Moje Miasto. Jedno jest pewne, bez względu na to, którą opcję wybierzecie na pewno będzie przepysznie i nastrojowo! Wieczór sylwestrowy w Moim Mieście będzie jednym z tych, których długo nie zapomnicie. Nie bez znaczenia jest tu też miejsce, w którym położna jest restauracja. Skwer Kościuszki to samo centrum miejskich wydarzeń, gdzie dosłownie parę kroków od Mojego Miasta, kilka minut po północy, będzie można podziwiać multimedialny pokaz laserów!

Zafundujcie sobie odrobinę luksusu i wejdźcie w Nowy Rok z dobrym smakiem…

https://www.facebook.com/events/317482179091718/
Skwer Kościuszki
15, 81-370 Gdynia

5/5 – (1 głosów)