Together Magazyn » Aktualności » TRE MARE RESIDENCE – nadmorskie marzenie do spełnienia
TRE MARE RESIDENCE

TRE MARE RESIDENCE – nadmorskie marzenie do spełnienia

Do niedawna możliwość zamieszkania w pobliżu pasa nadmorskiego Bałtyku była często tylko marzeniem. Obecnie dzięki inwestycji Tre Mare Residence, położonej na granicy Sopotu i Gdańska, jest ono możliwe do spełnienia.

Miejsce, które przyciąga

Piaszczyste plaże i łagodny nadmorski klimat działają jak magnes. Już krótki spacer w tej okolicy koi nerwy i sprawia, że chcemy tutaj powracać o każdej porze roku. A gdyby była możliwość zamieszkania tuż nad morzem? Gdyby można się cieszyć wakacyjnym klimatem przez cały rok? Takie możliwości stwarza Tre Mare Residence – ekskluzywna inwestycja dewelopera NDI. Jest ona położona zaledwie 200 m od linii brzegowej. Latem można się tutaj delektować chłodną bryzą i ciepłym piaskiem na plaży, a zimą – odetchnąć pełną piersią, wdychając dobroczynny jod.

Naturalne walory pasa nadmorskiego to oczywiście nie wszystko. Jelitkowo jest przecież jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic nie tylko w Gdańsku, ale i w naszej części Europy. Pobliskie tereny nadmorskie to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego trybu życia – joggingu czy jazdy na rowerze. Atrakcje pobliskiego Sopotu i Gdańska – restauracje, kawiarnie, puby czy instytucje kultury – nie wymagają szczególnej rekomendacji. Każdy doskonale zna ich wartość. Słowem: niezależnie od pory roku, nie sposób się tutaj nudzić.

Mieszkania bez kompromisów

Luksusowe apartamenty Tre Mare Residence zostały zaprojektowane i wybudowane z myślą o osobach, które cenią sobie jakość i wygodę, bez żadnych kompromisów. Podczas realizacji tej inwestycji korzystano wyłącznie z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Estetyka i nowoczesne wzornictwo przykuwają uwagę i sprawiają, że każdy powszedni dzień spędzony we własnych czterech kątach nabiera nowego, lepszego kolorytu. Hipnotyzujący widok na Zatokę Gdańską, dostępny dla wszystkich właścicieli apartamentów, pozwala się wyciszyć, zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach.

Komfort dla całej rodziny

Mieszkańcy Tre Mare Residence każdego dnia mogą poczuć się wyjątkowo, nie tylko dzięki bezkompromisowej jakości apartamentów. Zadbano również o takie praktyczne rozwiązania, jak np. strefa aktywnego wypoczynku, w której można skorzystać z klubu fitness czy pokoju klubowego. Relaks w saunie po ciężkim dniu pracy? To również jest możliwe! Rodziny z dziećmi mogą dodatkowo korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw, a w przypadku deszczowej pogody – z sali zabaw. Warto wspomnieć, że w ramach usług concierge można zamówić sprzątanie, mycie okien, koszenie trawnika i wiele innych. W trosce o bezpieczeństwo teren jest objęty całodobowym monitoringiem.

Niepowtarzalny penthouse

Prawdziwy luksus nad polskim morzem nie jest już utopią – to kwestia dobrego gustu i wyboru. Mieszkańcy apartamentów typu penthouse w Tre Mare Residence dysponują jednymi z najbardziej ekskluzywnych lokali w Polsce. Na najwyższej kondygnacji apartamenty połączone są z tarasami dachowymi o powierzchni przekraczającej 100 m kw. Osoby mieszkające na parterze mogą korzystać z prywatnych ogrodów, których wielkość sięga nawet 150 m kw.
W ofercie dewelopera NDI można jeszcze znaleźć kilka apartamentów i ostatni luksusowy penthouse o powierzchni prawie 160 m kw. Położony jest on na trzech kondygnacjach budynku – na ostatniej znajduje się prywatny taras o powierzchni 130 m. To jedyna taka nieruchomość w Trójmieście, odpowiadająca na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań. Na co dzień korzystają z luksusu, ale to nie wszystko – mogą też delektować się spektakularnym widokiem na morze, który zawsze zachwyca.

Oceń