Together Magazyn » Aktualności » TOP 5 pomysłów na prezent na Dzień Dziecka!

TOP 5 pomysłów na prezent na Dzień Dziecka!

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Głowa do góry! Możliwości jest naprawdę wiele, a każda może być naprawdę wyjątkowa i niebanalna. Podpowiadamy jakie prezenty sprawią, że na twarzach waszych pociech zagości uśmiech. Przedstawiamy Wam najciekawsze propozycje – oto nasz TOP 5!

#1 GŁÓWKA PRACUJE

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

Gdańsk

www.zabawkiglowkapracuje.pl

Kształtując otoczenie dziecka mamy ogromny wpływ na jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Wczesne i średnie dzieciństwo to najlepszy czas, aby dzieci zaczęły uczyć się kluczowych w życiu umiejętności, takich jak analizowanie, wyciąganie wniosków, formułowanie własnych spostrzeżeń czy szacunek dla odmiennego spojrzenia na te same kwestie. To właśnie wtedy jest pora na podsycanie ciekawości poznawczej dziecka. Główka Pracuje oferuje zabawki, które rozwijają kreatywność, wyobraźnię, rozbudzają ciekawość oraz nietuzinkowe myślenie. Te zabawki nie tylko ucieszą wasze dzieci, ale sprawią, że nauka stanie się zabawą!

#2 BANANA KIDS

Banana Kids Gdańsk

ul. Jaśkowa Dolina 15 pok. 16

Gdańsk

www.bananakids.pl

Banana Kids to nietuzinkowe ubrania dla dzieci i nie tylko… Wszystkie ubrania są testowane przez dzieci, a ich uwagi wraz ze spostrzeżeniami dorosłych są ważnymi wskazówkami przy projektowaniu i produkcji. Podstawą działania Banana Kids jest kreatywność, solidność i praca nad doskonaleniem każdego z małych szczegółów wykończenia ubrań. Ubrania Banana Kids są bardzo bezpieczne – nie zawierają toksycznych substancji chemicznych, są uszyte z wielką starannością, bo przecież nikt nie lubimy gryzących metek, więc Banana Kids nie wszywa ich do ubrań dziecięcych. Z dbałością podchodzą nawet do wszywanych guzików i zamków, bo świadczy to o ponadprzeciętnej jakości.

#3 LOOKS BY LUKS

Atelier LUKS & Pop-Up Store

ul. Haffnera 42

Sopot

www.looks-by-luks.pl

„Looks by Luks” to marka unikatowych nakryć głowy. Ich turbany przykuwają uwagę swoim awangardowym designem, a jednocześnie ich krój rozwiązuje problem zsuwania się czapek na oczy. Pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również gwarantują ochronę przed słońcem, zimnem i wiatrem. Na wyraźną prośbę klientek kolekcja turbanów rozszerzyła się również o turbany damskie w zestawach mama-córka, a także kolekcje limitowane dla bardziej wymagających klientek, które chcą być na bieżąco z obecnymi trendami w modzie.

Każdy turban jest szyty ręcznie w Polsce z ogromną dokładnością, a materiały, które są starannie wybierane, są w większości naturalne i posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. To świetna propozycja na prezent dla małych strojniś!

#4 DAMI ZABAWKI

ul. Hutnicza 8

Gdynia

www.damizabawki.pl

DAMI ZABAWKI to ogromny sklep z zabawkami, zajmujący 1200 metrów kwadratowych powierzchni, w którym znajdziecie ponad 6 tysięcy różnych zabawek! Zabawki polskie, ale i zagraniczne od światowych marek, dla chłopców, dziewczynek, dla maluchów i tych starszych dzieci, a wszystko w konkurencyjnych cenach. Nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? W Dami Zabawka rozwiążecie ten problem w kilka minut!

#5 TOY SET BOX

ul. Hutnicz 40

Gdynia

www.toysetbox.p

Toy Set Box ma w swoje ofercie zabawki, które wasze dzieci pokochają! Te zabawki mają na celu poprawę takich funkcji jak: rozumienie przestrzenne, dobre umiejętności motoryczne, zrozumienie fizyczne, kreatywność i wiele więcej. Zestawy Toy Set Box składają się z kilku typów elementów. Typy komponentów obejmują stabilne przekładnie, bloki konstrukcyjne, przekładnie zębate i elementy estetyczne. Elementy zębate współpracują ze sobą, tworząc spiralne wzory i umożliwiają dzieciom eksperymentowanie z mobilnym projektowaniem i przekazywaniem ruchu. Bloki przekładni zamocowane są na blokach konstrukcyjnych. Elementy estetyczne, jak naklejki, wspierają kreatywność i pozwalają dzieciom na poznanie wizualnie przyjemnych aspektów projektowania. Dzieci mogą tworzyć coś od robotów po samochody i pociągi, mini-miasta do dinozaurów – możliwości są nieskończone!

Oceń