Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Targi Uroda 2015 – skorzystaj z bezpłatnych porad ekspertów

Targi Uroda 2015 – skorzystaj z bezpłatnych porad ekspertów

W dzisiejszych czasach trudno osiągnąć życiowy i zawodowy sukces bez dobrej prezentacji, bez dbałości o wygląd i zdrowie. Uroda kobiety to nie tylko jej piękny makijaż, modna fryzura ale również atrakcyjny i zadbany wygląd całej sylwetki, a przede wszystkim zdrowy styl życia i szczególna dbałość o zdrowie. Coraz więcej Pań zainteresowanych jest korzystaniem z profesjonalnych usług dających im możliwość jak najdłuższego zachowania młodości, urody i zdrowia.

W ramach STREFY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA wybitni znawcy tematu zaoferują Państwu szereg porad na temat jak pogodzić współczesny tryb życia i dobry wygląd, zdrowe żywienie, samopoczucie i sprawność fizyczną.

W STREFIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA będzie można zasięgnąć porad wyspecjalizowanych dietetyków medycznych z poradni dietetycznej Akademii Skutecznej Diety. Dietetycy będą wykonywali bezpłatne pomiary masy i składu ciała, które zostaną bardzo wnikliwie omówione przez dietetyka.

Dzięki pomiarom poznacie Państwo:

  • poziom obtłuszczenia całego organizmu,
  • poziom obtłuszczenia brzusznego
  • poziom wody w organizmie,
  • poziom mięśni w organizmie,
  • wiek metaboliczny organizmu.

Każdy z Państwa dodatkowo otrzyma materiały dotyczące zasad zdrowego żywienia oraz cenne wskazówki dietetyków medycznych.

STERFA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA to nie tylko porady wyspecjalizowanych dietetyków, to także porady osób, które są związane ze sportem. W tej edycji targów będziecie Państwo pod fachową opieką wysokiej klasy trenerów z Klubu Tiger Gym. Trenerzy będą podpowiadali, jak powinien prawidłowo wyglądać trening, jaka forma ćwiczeń jest odpowiednia dla danej sylwetki, wieku i płci.

W tegorocznej edycji STERFY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA nie zabraknie osób, które wspomagają biegaczy oraz osoby uprawiające różne formy sportu. Biegosfera to zespół ludzi, którzy przykładają wagę do właściwego doboru obuwia biegowego i fitnessowego. W ramach strefy, każdy z Państwa będzie mógł skorzystać z ich wskazówek. Doradcy Biegosfery przeprowadzą test – najpierw nagrają biegacza w trakcie biegu boso, po czym przy pomocy specjalistycznego oprogramowania określą jakim typem pronacji się on charakteryzuje oraz podpowiedzą jaki rodzaj obuwia będzie najlepszy.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z trenerami z Klubu 30′ Personal Training Studio. Trenerzy klubu oprócz klasycznych zajęć postawili na treningi metodą EMS, która polega na stymulacji mięśni impulsami prądu. Warto odwiedzić STREFĘ, aby więcej dowiedzieć się na temat tego magicznego treningu. Możliwe, że ta forma treningu okaże się idealnym rozwiązaniem dla nie jednego Gościa naszej STREFY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.
W tego rocznej edycji Targów Uroda nie zabraknie Magazynu Together!

Magazyn Together – rodzinna strona Trójmiasta, jest pierwszym czasopismem w Trójmieście, które tak bogato łączy tematy związane z rodziną. W kolejnej edycji Magazynu na pewno będziecie mogli Państwo przeczytać relację z poczynań tegorocznej STREFY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

Oceń