Together Magazyn » Dom » Spot by VOX – meble i wyobraźnia

Spot by VOX – meble i wyobraźnia

Meble nie muszą kojarzyć się wyłącznie z funkcjonalnością, choć oczywiście jest ona bardzo ważna. Na szczęście minęły już czasy kiedy byliśmy skazani na niezbyt eleganckie i niepraktyczne meblościanki. Szczególnie w przypadku mebli przeznaczonych dla dzieci i młodzieży ważne jest połączenie nowoczesnego wzornictwa, ergonomii i funkcjonalności.

Meble projektowane przez markę VOX wyróżnia niebanalne wzornictwo i ergonomia oraz najwyższa jakość wykonania, która nie ustępuje najlepszym światowym standardom. To sprawia, że cieszą się one dużym powodzeniem wśród klientów na rynku krajowym i zagranicznym. Kolekcje VOX gwarantują możliwość dowolnej aranżacji wnętrz każdego rodzaju, co dotyczy również pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Filozofią projektantów jest tworzenie przestrzeni przyjaznej dziecku. Ma ona pobudzać wyobraźnię i stymulować rozwój, a także wspierać kreatywność. Kolekcja mebli Spot jest inspirowana naturalną spontanicznością, która jest właściwa dzieciom. To przyjazna sfera, którą w dodatku można dowolnie kreować. Przestrzeń pokoju dla dziecka nie musi przecież przypominać klasycznej zabudowy ciężkimi meblami. Powinna raczej bazować na dziecięcej wyobraźni. Spot by VOX jest odpowiedzią na takie zapotrzebowanie, oferując meble lekkie, o eleganckiej formie i niebanalnym wzornictwie. Można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb dziecka, tworząc wyjątkowe miejsca, w których kluczową rolę odgrywa fantazja. Do takich przestrzeni zawsze chce się wracać.

Meble VOX mogą towarzyszyć dziecku przez długie lata. Liczne opcje przebudowy, rozbudowania i wymiany poszczególnych modułów stwarzają nieograniczone możliwości adaptacyjne. Już od pierwszych dni życia rodzice z pewnością docenią wygodę i funkcjonalność kolekcji Baby Spot by VOX. Składają się na nią łóżeczko dziecięce o wymiarach 140 × 70 cm, komoda z przewijakiem oraz dwudrzwiowa szafa. Rodzice mają zatem pod ręką wszystko to, co jest potrzebne do dbania o dziecko już od narodzin.

Warto zaznaczyć, że starania twórców kolekcji Spot by VOX zostały docenione przez znawców rynku meblarskiego. W 2015 roku kolekcję uhonorowano dwoma szczególnymi nagrodami: Dobry Design (w kategorii Przestrzeń Dziecka i Pracy) oraz iF Design Award 2015.

Aby poznać dokładniej kolekcję Spot by VOX, warto odwiedzić stronę internetową vox.pl

Oceń