Strona główna » Art. zewnętrzny » Speed dating szansą na miłość!

Speed dating szansą na miłość!

Znaleźć swoją drugą połówkę to jedno z najtrudniejszych zadań w życiu każdego człowieka. Z biegiem czasu pojawiają się nowe możliwości, dzięki którym wiele osób ma szansę poznać miłość. Coraz bardziej popularnym  rozwiązaniem staje się speed dates. Co to w ogóle oznacza, na czym polega i jakie są tego korzyści? Poniższy artykuł pozwoli wam poznać odpowiedź na te pytania.

Co to jest speed dating?

Odpowiedź jest bardzo prosta. To nic innego, jak „szybkie randki”. Dla singli to świetna okazja na poznanie nowych osób płci przeciwnej. Dzięki temu mają większe szanse na znalezienie swojej partnerki czy partnera życiowego. Taka forma randkowania jest szczególnie znana w większych miastach. Spotkanie polega na rozmowie z osobami, które również starają się znaleźć swoją drugą połówkę. Kobiety zajmują miejsca przy stolikach, gdzie prowadzą dialog z mężczyznami. Panowie na znak organizatora, przesiadają się do innych stolików, aby mieli okazję rozmowy z każdą z uczestniczek. Na odpowiednio przygotowanej liście poszukiwacze miłości zaznaczają te osoby, z którymi chętnie spotkaliby się ponownie. Następnie po oddaniu formularzy, na maila zostaje wysłana wiadomość z informacją, czy zainteresowanie zostało odwzajemnione.

Dla kogo jest speed dating?

Szybkie randki to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć udany i szczęśliwy związek. Speed dates są popularne wśród osób, które mają mało wolnego czasu, studiują lub są zapracowane i nie mają możliwości na zapoznanie się z osobami przeciwnej płci. Speed dating to odpowiednia opcja, dla wszystkich, którzy nie przepadają za klimatem klubów nocnych lub szukają dobrej zabawy i chcą spróbować czegoś nowego. http://speed-dates.pl/ to strona internetowa firmy, organizującej takiego typu spotkania w Polsce. Podczas sesji, gwarantowana jest przyjazna i intymna atmosfera oraz randkowy klimat. Randki odbywają się we Wrocławiu, w Krakowie i Warszawie.

Plusy i minusy szybkich randek

Pierwszą zaletą jest oszczędność czasu. Podczas spotkania, które trwa ok 2 godzin, uczestnicy mają możliwość poznania nawet kilkunastu przedstawicieli płci przeciwnej. Dzięki szybkim randkom, ludzie stają się bardziej pewni siebie i otwarci. Jest to świetny sposób na przełamanie własnych obaw i pożegnanie się z nieśmiałością, która potrafi blokować. Kolejnym plusem jest poznanie wielu ciekawych osób. Może to właśnie w tym gronie, znajduje się druga połówka. Podczas speed dating’u, ludzie nie muszą obawiać się tego, że będą zmuszeni do wyrażenia jasno swojego zdania na temat osoby, z którą rozmawiają w danym momencie. Podczas randek uczestnicy podają tylko swoje imię. Dane kontaktowe otrzymują wyłącznie te osoby, które wyrazili wzajemne zainteresowanie. Nie zapominajmy również o wadach takich spotkań. Pierwsze wrażenie może okazać się mylne. W ciągu tak krótkiej rozmowy, nie da się poznać w 100 procentach drugiej osoby. Kolejną wadą jest stres, który pojawia się podczas randkowania. Nie mniej jednak, warto wziąć udział w takim przedsięwzięciu i potraktować je jako nowe doświadczenie.

Oceń