Together Magazyn » Aktualności » Rodzinne mikołajki w Galerii Zaspa

Rodzinne mikołajki w Galerii Zaspa

Święta już za pasem. Aby lepiej poczuć ich klimat, warto przyjść już w najbliższą sobotę do Galerii Zaspa. Od 11 wystartuje rodzinna impreza, zorganizowana z okazji Mikołajek, w trakcie której będzie można wziąć udział w licznych warsztatach i animacjach dla najmłodszych, a także pośpiewać najpiękniejsze świąteczne przeboje.

Impreza mikołajkowa w Galerii Zaspa odbędzie się już w najbliższą sobotę, 8 grudnia, w godz. 11.00-17.00. Na ten dzień dla odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Nudzić się nie będą zarówno dzieci, jak i ich rodzice czy starsze rodzeństwo.

Będzie można m.in. wziąć udział w rodzinnych warsztatach pierniczkowych. Uczestnicy upieką, a następnie udekorują świąteczne ciastka, które będą mogli zabrać do domu i powiesić na choince. W trakcie warsztatów prowadzący opowiadać będą różne ciekawe historie i legendy dotyczące tych korzennych smakołyków. Nie zabraknie także spotkania ze świętym Mikołajem. Towarzyszyć mu będzie Śnieżynka. Z obiema postaciami będzie można robić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz przekazać list z marzeniami dotyczącymi świątecznych upominków. Wszystko to odbędzie się w akompaniamencie świątecznych przebojów i kolęd, które wspólnie będzie można śpiewać.

Galeria Zaspa w dzień wydarzenia czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00, Dodatkowe informacje na temat Mikołajek oraz świątecznej oferty Galerii Zaspa można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2331549820413693/.

Oceń