Przekazywanie informacji bieżących za pomocą ogłoszeń czy plakatów, odbywa się z dużą częstotliwością, informacje ulegają zmianie, ogłoszenia stają się nieaktualne. Istotne jest w takim przypadku posiadanie dobrze wyeksponowanej przestrzeni, która posłuży jako miejsce do ekspozycji materiałów z informacjami. Właściwe umieszczenie ogłoszenia w miejscu widocznym, estetycznym oraz zwracającym uwagę zwiększy prawdopodobieństwo, że ktoś zwróci na nią uwagę- przeczyta je, czy obejrzy. Większość z nas jest wzrokowcami, zwracamy uwagę na rzeczy ładne, zadbane czyste, a o to przecież chodzi w przekazywaniu informacji, żeby dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców. Bez względu na to, czego dotyczą eksponowane materiały- informacji o zmianach godzin pracy biura, nadchodzącym koncercie czy zdobyciu dyplomu sposób, w jaki tą informację przekazujemy, ma znaczenie- ramki aluminiowe zostały właśnie do tego celu stworzone.

Ramki OWZ

Za tym obco brzmiącym skrótem, znajduje się bardzo jasny przekaz Ramki Otwórz- Włóż- Zamknij, to niezastąpione narzędzie mające na celu możliwość umieszczania:

  • reklam
  • zdjęć
  • plakatów
  • dyplomów

Ramki OWZ, o eleganckim wzornictwie wyeksponują te informacje, które są dla nas istotne. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi zatrzaskowemu wymiana zamieszczanych informacji staje się dziecinnie prosta oraz niebywale szybka.

Ramki reklamowe

Wykonane z najwyższą starannością ramki aluminiowe od Iramka.pl zachwycają deisignem oraz łatwością obsługi. Użycie materiałów o najwyższej jakości gwarantuje zamieszczonym informacjom najlepszą oprawę, podnosząc rangę eksponowanych materiałów. Ramki OWZ wykonywane są w kilku opcjach. W ofercie spotkać można ramki aluminiowe dwustronne, gdzie materiały ekspozycyjne można umieszczać z obu stron. Dostępne są także w wersji trudnopalnej, pokryte dodatkowo folią ognioodporną. Ramki zatrzaskowe wykonywane są także w wersji zewnętrznej, gdzie bez obaw o ich wygląd mogą być wystawione na działanie czynników zewnętrznych.

Mała czy duża?

Ramki zatrzaskowe, wykonywane są na zamówienie w większości niezbędnych rozmiarów, tak by dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Nadanie eksponowanym informacjom eleganckiego wyglądu jest możliwe, poprzez idealne dostosowanie wymiaru do zawartości. Wedle gustu możliwy jest zakup ramki OWZ z zaokrąglonymi lub prostymi narożnikami. Oprócz wymiaru istotna jest także szerokość profilu wykorzystanego do wykonania brzegów ramki aluminiowej, która także pozostaje otwartą opcją.

A może ramka do plakatu?

Wygodny mechanizm otwierania, czyni ramki reklamowe iramka.pl, tak popularnymi. Wykonanie ramki z aluminium wpływa nie tylko na estetykę, ten stop cechuje się niezwykłą lekkością, co jest bardzo pomocne przy wieszaniu. Wykorzystując ramkę aluminiową, jako miejsce umieszczenia plakatu otrzymujemy bardzo praktyczną przestrzeń reklamową posiadającą mechanizm ułatwiający wymianę zawartości.

Ramki reklamowe pozwolą pokazać światu to, co mamy do przekazania, wyeksponują nasze osiągnięcia zawodowe poprzez umieszczenie w nich dyplomów czy certyfikatów. Zaproszą na zbliżający się koncert, czy po prostu będą miejscem reklamy pasty, która wybieli nasze zęby. Bez względu na to, co umieścimy w ramkach OWZ, zawartość będzie chroniona przed kurzem, wilgocią, a nawet ogniem.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany