Koniec sezonu letniego nie oznacza końca możliwości spędzenia czasu wolnego poza domem. Region pomorski posiada szeroką ofertę wypoczynkową przez cały rok. Każda pora roku jest wyjątkowa i urokliwa oraz może zapewnić szeroki wybór atrakcji. 

Wprowadzony w sierpniu tego roku Polski Bon Turystyczny ma wspomóc osłabioną branżę turystyczną, ale też i wesprzeć polskie rodziny w kryzysie spowodowanym pandemią COVID-19. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Lista obiektów z województwa pomorskiego, gdzie można wykorzystać Polski Bon Turystyczny, jest długa i warto zapoznać się z tą ofertą. Pomorskie to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin połączony z wyborem ciekawych atrakcji dla każdego będzie stanowić niezapomniany wspólnie spędzony czas. Wybór może paść na Trójmiasto i tu można skorzystać z bogatej oferty muzeów i obiektów kultury. Dla tych, co kochają naturę, mamy wiele wyjątkowych miejsc wartych poznania.

ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel
Fot. Mateusz Ochocki

Kaszuby, Bory Tucholskie, Kociewie, Żuławy, Powiśle, Ziemia Lęborska, Ziemia Słupska kryją w sobie wiele piękna i urzekną każdego. Lasy, jeziora, morze to wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Dodatkiem do tego wszystkiego będzie regionalna kuchnia, która na zawsze pozostanie w pamięci i jeszcze bardziej pozwoli zgłębić historię danych terenów, którą poznamy w lokalnych muzeach. 

ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel
Fot. Daniel Frymark

Wszystkie niezbędne informacje związane z możliwością wykorzystania Polskie Bonu Turystycznego  oraz miejscami, które go rekomendują w regionie pomorskim znajdziecie tu https://pomorskie.travel/pl_PL/bon-turystyczny.

ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel
ISIT/pomorskie.travel

Już dziś zachęcamy do zaplanowania pobytu zarówno jesienią, zimą wiosną czy latem. Nie ma lepszego miejsca na wypoczynek. Pomorskie zaprasza. 

Inspiracje co warto zobaczyć w pomorskim znajdziecie tutaj https://pomorskie.travel/pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany