Together Magazyn » Aktualności » Podróż poślubna – tradycja, która nie przemija
Podróż poślubna bliss

Podróż poślubna – tradycja, która nie przemija

Wspólne poznawanie uroku kraju, a może poszukiwanie egzotycznych doznań w tropikach? Urocza leśniczówka czy ekskluzywny hotel nad morzem? Niezależnie od tego, jakie są nasze preferencje, jedno jest pewne – podróż poślubna powinna być niezapomnianych przeżyciem. To piękna tradycja, od której ani myślimy się odżegnywać.

Między rozsądkiem a emocjami

Zdecydowana większość młodych par już na etapie narzeczeństwa planuje przyszłą podróż poślubną. Jest to okazja do bliższego poznania się, choć może ten aspekt często bywa niedoceniany. Częściej zwraca się uwagę na możliwość poszukiwania wspólnych wrażeń i emocji. Nie bez znaczenia jest też możliwość odreagowania stresu – nie oszukujmy się: dla wielu osób ślub bywa stresującym wydarzeniem. To również forma wakacji, które mogą być jednymi z najpiękniejszych w życiu.
Nie ulega zatem wątpliwości, że podróż poślubna jest wydarzeniem, w które warto zainwestować. Pytanie tylko, jakie środki jesteśmy w stanie poświęcić na ten cel. Na pewno jeśli chcemy zapewnić sobie komfort i zatrzymać się w uznanym ośrodku, trzeba odrzucić warianty minimalistyczne. Jednak żadna skrajność w tym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem. Może się przecież zdarzyć, że najdroższe wycieczki wcale nie muszą być warte swojej ceny, bo można znaleźć podobnie atrakcyjną ofertę za znacznie mniejsze pieniądze. W ferworze wyjazdów czasami zdarza się, że pomijamy wartościowe okazje.

Szukać na własną rękę?

Poszukiwanie wymarzonego miejsca na podróż poślubną może się wydawać dość prostym zadaniem. W internecie nie brakuje przecież wielu ofert, które są dopasowane do różnorodnych preferencji. To samo można powiedzieć o stacjonarnych punktach sprzedaży usług turystycznych. Paradoksalnie jednak duża liczba ofert może sprawiać, że trudno zdecydować się na tę najlepszą. A wybór podróży poślubnej nie może być przecież kwestią przypadku. Innym problemem bywa fakt, że poszukiwanie dobrze dopasowanej oferty jest po prostu czasochłonne. Mało która młoda para ma tyle czasu, aby dokładnie przeanalizować różne propozycje i dokonać dobrego wyboru. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest zdanie się na opinię oraz doświadczenie zaufanych doradców i pośredników. Można ich znaleźć w Biurze Podróży Bliss.

Doradcy klienta z Biura Podróży Bliss doskonale rozumieją, że podróż poślubna powinna być wyjątkowa i udana. Dzięki ich wsparciu, uzyskamy pewność, że proponowane oferty zawsze są sprawdzone i cieszą się dobrymi opiniami. Nie musimy zatem mieć obaw, że wybrany hotel czy pensjonat będzie dobrze prezentował się wyłącznie w folderze reklamowym albo na stronie internetowej. Warto też wiedzieć, że istnieją propozycje specjalnie dedykowane nowożeńcom, które się wiążą z dodatkowymi atrakcjami. Korzystając z pomocy Biura Podróży Bliss, oszczędzamy czas i zyskujemy pewność, że nasz wyjazd będzie udany. Warto również wspomnieć o tym, że w tym przypadku nie musimy płacić dodatkowych prowizji. Możemy zatem cieszyć się najniższą ceną, a dodatkowo skorzystać z darmowej porady specjalistów.

Dlaczego Bliss?

Biuro Podróży Bliss można spotkać m.in. na targach ślubnych w Trójmieście. Jego eksperci udzielają porad w zakresie doboru podróży nowożeńców. Potrafią podpowiedzieć, które kierunki nadają się na podróż poślubną w zależności od indywidualnych preferencji i pory roku. Wyszukują również hotele, które spełniają zakładane wymagania. Dzięki współpracy z największymi touroperatorami na rynku, Bliss może zaproponować gotowe i sprawdzone produkty. Warto jednak wspomnieć, że istnieje też możliwość negocjowania własnych warunków wyjazdu, co w przypadku młodych par także może mieć niebagatelne znaczenie.

Biuro Podróży Bliss
Osiedle Garnizon
ul. Słonimskiego 1/67
80–280 Gdańsk-Wrzeszcz
Pon. – pt.: 10.00–18.00
Sob.: 10.00–14.00
tel. 58 710 40 75
faks: 58 719 67 48
biuro@blisspodroze.pl
www.blisspodroze.pl

Oceń