Together Magazyn » Aktualności » Planujesz wiosenną aktywację? W Gdańsku właśnie otwiera się klub CityFit!

Planujesz wiosenną aktywację? W Gdańsku właśnie otwiera się klub CityFit!

Przestronny (ponad 2000 mkw), komfortowo zaaranżowany, wyposażony z najlepszy sprzęt oraz czynny 24 h/dobę. Taki właśnie jest nowy klub CityFit, który otwiera się na terenie Olivia Business Centre. Sieć obiecuje również świetną atmosferę i brak długoterminowych umów. Klub można obejrzeć podczas trwających właśnie dni otwartych.

Klub zlokalizowany w Olivia Business Centre (aleja Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six) zajmuje powierzchnię aż 2210 mkw. Obok rozległej przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych (podzielonej na 7 stref aktywności i wyposażonej w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness), znajdziemy tu przestronną salę do grupowych zajęć fitness nagłośnioną sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Otwarcie nastąpi z 8 na 9 kwietnia o północy, ale już teraz trwają dni otwarte, podczas których można obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z trenerami oraz zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach.

Zapraszamy serdecznie zarówno osoby, które trenują regularnie, jak i wszystkich tych, dla których wizyta u nas będzie pierwszym kontaktem z aktywnością fizyczną od bardzo dawna. Zadbamy o to, abyście poczuli się u nas komfortowo. Zachęcam do przekonania się na własnej skórze, jak sport poprawia nie tylko samopoczucie i wygląd, ale także ogólną jakość życia.” – mówi Mariusz Roguski, manager klubu.

Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie przedsprzedaży, za korzystanie z klubu zapłacą jedynie 69 złotych miesięcznie (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania z oferty klubu). Klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wakacji). Dodatkowo każdy, kto rozmyśli się i będzie chciał zrezygnować z zakupionego karnetu, ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokalizacja: Olivia Business Centre, Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six, 1. I 2. piętro.

Oficjalne otwarcie klubu: o północy 8/9 kwietnia 2016 r.
Bezpłatne dni otwarte: do 8 kwietnia w godzinach 13:00-21:00
Więcej informacji: http://cityfit.pl/pl/klub/gdansk

CITYFIT GDAŃSK W LICZBACH

Udogodnienia:
Powierzchnia: 2210 mkw.
Liczba urządzeń treningowych: ponad 60 cardio i 130 siłowych, w tym:
hantle do 52 kg
24 bieżnie
8 trenażerów eliptycznych
2 innowacyjne symulatory schodów
8-stanowiskowa brama wielofunkcyjna
5 ławek olimpijskich
1 half rack olimpijski

Godziny otwarcia: 24h/dobę, 7 dni w tygodniu

Koszty:

Korzystanie z klubu podczas dni otwartych: 0 PLN
Cena karnetu w przedsprzedaży: 69 PLN/m-c
Cena karnetu w regularnej sprzedaży: 79 PLN/m-c
Wpisowe: w okresie przedsprzedaży 0 PLN, po otwarciu 39,99 PLN

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. www.cityfit.pl

Oceń