Together Magazyn » Aktualności » Osiedle Optima – znacznie więcej niż mieszkanie

Osiedle Optima – znacznie więcej niż mieszkanie

Dbałość o poprawę jakości życia kojarzy się z inwestowaniem w przyjemności, zakupem nowoczesnych sprzętów czy organizacją wypoczynku dla naszej rodziny. Jednak najważniejszą rolę w tym procesie odgrywa stworzenie przyjaznej, komfortowej przestrzeni własnego mieszkania, do której zawsze chętnie będziemy wracać.

Nie ma jak w domu…

Niezależnie od tego, jak bardzo udał się nam wakacyjny wypoczynek, jedynie w domu czujemy się swobodnie. To nasza życiowa przestrzeń, zaaranżowana według różnych koncepcji i pomysłów – mniej lub bardziej śmiałych, ale naszych własnych. Tutaj nie działamy wbrew sobie, wręcz przeciwnie – realizujemy indywidualne pragnienia i potrzeby. Takie poczucie posiadania prywatnej enklawy jest naturalne i niezwykle silne. Towarzyszy nam już od dziecka, kiedy to staramy się aranżować niepowtarzalność przestrzeni pokoju zabaw. Później już – jako świadomi i dojrzali ludzie – celowo wybieramy miejsce zamieszkania, w którym będziemy czuć się dobrze. To tutaj zaczyna się dbanie o jakość naszego życia. Przestrzeni własnego mieszkania nie zastąpi żaden pokój hotelowy ani najbardziej wymyślny apartament z pięknym widokiem, w którym będziemy przebywać jedynie doraźnie.

Co jest naprawdę ważne?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć we własnym zakresie, zwłaszcza wobec tak ważnej decyzji życiowej, jak wybór mieszkania. Czy zależy nam na lokalizacji w ścisłym centrum miasta? A może wolimy otoczenie natury, z dala od miejskiego zgiełku? Niezależnie od tego, czym się kierujemy, zawsze powinniśmy pamiętać o długofalowych skutkach naszych wyborów. To prawda, że zawsze można zmienić mieszkanie; najczęściej nie jest to jednak prosta i przyjemna operacja.

Warto również pomyśleć o tym, jak wybór mieszkania będzie wpływał na naszych najbliższych. Rodziny z dziećmi muszą mieć świadomość, że poczucie komfortu i bezpieczeństwa, które zapewnia odpowiednie osiedle, znacząco oddziałuje na rozwój małego człowieka. Zanim więc podejmiemy decyzję o lokalizacji naszego mieszkania w pobliżu miejsca pracy, warto się zastanowić, czy za jakiś czas nadal będziemy tam pracować. A nasze dzieci? Czy otoczenie sprzyja ich rozwojowi i wypoczynkowi na świeżym powietrzu?

Oferta kompleksowa – to się zawsze opłaci

Nie istnieją mieszkania „szyte na miarę”. Każdy nabywca ma indywidualne marzenia i aspiracje. Na pewno jednak można znaleźć na rynku nieruchomości kompleksowe oferty sprzedaży mieszkań, które spełniają liczne oczekiwania klientów. Zalicza się do nich osiedle Optima – inwestycja realizowana przez firmę Inpro. Już za rok, w październiku 2017 roku, zostanie zrealizowany jej pierwszy etap. Kameralne osiedle będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych o wysokim standardzie. Na uwagę zasługują przestronne, oszklone balkony i ogródki przynależne do mieszkań parterowych. Lokalizacja nieopodal jeziora Jasień, a zarazem doskonałe skomunikowanie z innymi dzielnicami Trójmiasta to kolejne atuty, których nie można pominąć. Duży plac zabaw, wielofunkcyjne boisko i tereny zielone z małą architekturą tworzą przyjazne miejsca do rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Będzie tutaj można zregenerować siły w pobliżu własnego domu. Osiedle Optima zapewnia zatem coś więcej niż tylko własne mieszkanie – gwarantuje bezcenne poczucie bycia u siebie.

Więcej informacji na temat osiedla Optima można znaleźć na stronie internetowej www.inpro.com.pl/optima.

Oceń