Together Magazyn » Aktualności » Odkryj świat snów z serią klocków LEGO® DreamZzz™
odkryjswiatsnowzseriaklockow wp

Odkryj świat snów z serią klocków LEGO® DreamZzz™

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają marzyć. Wyobrażanie sobie tego, jak może wyglądać życie to nie tylko wspaniała zabawa, ale także okazja do rozwoju kreatywności. Z wyjątkowymi zestawami z serii LEGO® DreamZzz™ będzie to jeszcze łatwiejsze! Poznaj je lepiej, bo mogą stanowić naprawdę świetny pomysł na prezent dla Twojego dziecka.

Żółwia furgonetka pani Castillo

Jeżeli Twoje dziecko ukończyło już siedem lat, możesz zaskoczyć je pięknym zestawem Żółwia furgonetka pani Castillo z serii LEGO DreamZzz™. Składa się on z 434 elementów, a więc jego złożenie powinno stanowić dla kilkulatka umiarkowane wyzwanie. Zachwycający pojazd może zostać zbudowany aż na dwa sposoby! Pociecha sama zdecyduje o tym, czy model przybierze postać imprezowej furgonetki czy też może latającej łodzi podwodnej. Jeżeli zdecyduje się na pierwsze rozwiązanie, jej oczom ukaże się również skrzynia ze skarbami, obrotowy kaktus oraz wspaniałe drzewo. Jeśli natomiast postawi na drugą opcję, model zostanie wyposażony w peryskop oraz w Koci Kaktus. Okazji do rozwoju kreatywności na pewno nie zabraknie. Do zestawu dołączone zostały minifigurki, które pociecha może kojarzyć z serialu DreamZzz. Możliwość odgrywania ciekawych scenariuszy ułatwi bezpłatna aplikacja LEGO Builder, z której pociecha może korzystać zarówno na smartfonie, jak i na tablecie. Po złożeniu, model Żółwiej furgonetki pani Castillo będzie miał 18 centymetrów wysokości, 15 centymetrów szerokości oraz 19 centymetrów głębokości. Pociecha śmiało może ustawić go w jakimś widocznym miejscu w swoim pokoju.

A może Koszmarny Rekinokręt?

Seria LEGO DreamZzz™ zaskoczy również niejednego miłośnika rejsów. Zestaw dedykowany jest dzieciom, które ukończyły już dziesiąty rok życia. Składa się z 1389 elementów, a więc zanim pociecha będzie mogła cieszyć się gotowym modelem, będzie musiała trochę się natrudzić. Co ciekawe, dziecko ma możliwość skonstruowania go na dwa różne sposoby. Może zatem zbudować statek bądź czołg. Obie wersje gwarantują mnóstwo przygód! Koszmarny Rekinokręt zaskakuje ukrytą skrzynią z tajemniczymi skarbami, a także obrotowymi wieżyczkami. Do zestawu dołączono cztery minifigurki inspirowane postaciami z serialu DreamZzz. Po złożeniu, wysokość modelu wynosi 31 centymetrów, szerokość 60 centymetrów, a głębokość 25 centymetrów. Koszmarny Rekinokręt może być zatem niebanalną ozdobą dziecięcego pokoju. 

Izzie i króliczek Bunchu – wyjątkowy zestaw dla każdego marzyciela 

Izzie i króliczek Bunchu to kolejna ciekawa propozycja z serii LEGO DreamZzz™. Wielobarwny zestaw zachwyci każdego małego marzyciela. Złożony jest on z 259 elementów, a jego konstruowaniem mogą zająć się już dzieci w wieku lat 7 i starsze. Jeśli cokolwiek sprawi im trudność, która wyda im się nie do pokonania, warto zachęcić je do skorzystania z darmowej aplikacji LEGO Builder, która umożliwia proste i intuicyjne budowanie. Co ciekawe, model ten może prezentować się po zbudowaniu na dwa sposoby. Dziecko ma bowiem możliwość zadecydowania o tym, czy Bunchu zostanie wyposażony we wrotki czy też może w skrzydła i pszczele żądło. Do zestawu dołączona została oczywiście minifigurka Izzie, dzięki czemu pociecha może snuć jeszcze więcej ciekawych opowieści. Walecznej Izzie nie brakuje akcesoriów takich jak chociażby miecz i zbroja. Co ważne, króliczek Bunchu został wyposażony w ruchome ramiona, szyję oraz nogi. Dzięki temu, dziecięcej wyobraźni zdecydowanie łatwiej będzie powołać go do życia. Po skonstruowaniu model będzie posiadał 19 centymetrów wysokości, nie licząc rakietowych rolek, w które może zostać wyposażony. Ze względu na to, że nie zajmuje zbyt wiele miejsca, pociecha śmiało może zabrać go ze sobą w wakacyjną podróż, a także na plac zabaw. 

Mateo i robot Z-Blob zachwyci małego wojownika 

Zestaw Mateo i robot Z-Blob od LEGO DreamZzz™ przypadnie do gustu każdemu malcowi, który śni o rozgrywaniu wygranych bitew. Z modelu korzystać mogą już dzieci od lat 7, a składa się on dokładnie z 237 elementów. Istnieje możliwość konstrukcji na dwa różne sposoby. Dziecko może wyposażyć postać Z-Bloba w niesamowite blastery na rękach i nogach bądź w wyjątkowy odrzutowy plecak i hełm. Do zestawu dołączone zostały dwie minifigurki, dzięki którym zabawa ma szansę stać się jeszcze ciekawsza i bardziej kreatywna. Postaci Mateo oraz Jaydena zostały wyposażone w unikalne akcesoria, wśród których znalazły się między innymi laska ołówkowa wraz z klepsydrą. Pociecha będzie miała szansę na odtworzenie sceny porwania Jaydena i nie tylko! Może również tworzyć swoje własne i niepowtarzalne scenariusze, co sprzyja rozwojowi wyobraźni. Po złożeniu, model Z-Bloba będzie miał wysokość 16 centymetrów. Warto dodać, że dziecko będzie miało możliwość poruszania tułowiem, nogami oraz ramionami wyjątkowej postaci. Dzięki temu, zabawa stanie się jeszcze bardziej realistyczna. Pociecha może zabrać ten model do szkoły, a także na wakacje, ponieważ nie zabiera zbyt wiele miejsca ani drobnych elementów, które łatwo mogłyby ulec zagubieniu. 

5/5 – (1 głosów)