Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Naczynia Zepter – wyższy poziom przyjemności z gotowania

Naczynia Zepter – wyższy poziom przyjemności z gotowania

Nowa linia naczyń marki Zepter zrewolucjonizowała sposób przygotowywania potraw. Najnowsza technologia zapobiega przypaleniom, czyniąc naczynia w pełni bezpiecznymi i niezniszczalnymi sprzymierzeńcami w gotowaniu. Jaki jest sekret marki i co czyni ich produkty unikalnymi?

Program Misja Zdrowia

Marka Zepter od samego początku swojego istnienia kierowała się wyłącznie zdrowiem swoich konsumentów. Obszerna sieć przedstawicieli na całym świecie promuje program Misja Zdrowia, uświadamiając kupujących o istotnym wpływie najwyższej jakości naczyń na zdrowie i standard życia.

Philip Zepter, założyciel firmy, z dumą głosi swoją wizjonerską filozofię, której esencja zawiera się w jednym zdaniu: „Dążymy do dłuższego, zdrowszego i szczęśliwszego życia”. W myśl tej obietnicy pracownicy marki Zepter dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość produktów, których codzienne użytkowanie znacząco poprawi komfort życia oraz zdrowie.

Naczynia Z Line

Spośród bogatej oferty produktowej wyróżnia się innowacyjne naczynia Zepter Z Line. To produkty nowej generacji, których produkcji nieustannie przyświeca dalekosiężna wizja zdrowego odżywiania. Naczynia z tej linii można stosować na każdego rodzaju kuchenkach. Zostały tak zaprojektowane, by naczynia o tej samej średnicy można było bez problemu ułożyć jeden na drugim bez blokowania się. Ich nowoczesny kształt, dzięki zastosowaniu falistych tłoczeń, sprawia, że naczynia prezentują się w kuchni niezwykle elegancko.

Naczynia Z Line wykonano ze stali 316L, którą stosuje się we współczesnym przemyśle do produkcji implantów, narzędzi chirurgicznych czy niektórych części samochodowych. Surowiec jest o wiele droższy od wysokiej klasy stali szlachetnej. Duża zawartość niklu oraz chromu odpowiada za właściwości antykorozyjne i wykazuje właściwości antyalergiczne, gwarantując pełne bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.

Naczynia wykonane z metalu 316L są bardzo funkcjonalne – nie pochłaniają zapachów żywności i nie odbarwiają się pod wpływem wysokiej temperatury. Podczas procesu obróbki cieplnej ścianki naczynia mają zawsze nieco niższą temperaturę niż jego dno. Umożliwia to kondensację pary wodnej, która pełna jest wartości odżywczych, pochodzących z przygotowywanego posiłku. Dno naczynia pokrywa powłoka URA, która wykazuje bardzo wysoką odporność na przywieranie składników. Technologia ta umożliwia swobodne duszenie oraz pieczenie mięsa.

Pokrywka z termokontrolerem

Produkty Zepter Z Line potrafią wynieść użytkownika na wyższy poziom przyjemności z gotowania. Pokrywki naczyń są jeszcze bardziej wypukłe, co zwiększa pojemność garnka, umożliwiając lepszą kumulację pary wodnej. Uchwyt pokrywki wyposażono w analogowy termokontroler, który zawiera wskaźnik służący do kontrolowania prawidłowego procesu obróbki cieplnej dowolną techniką (smażenie, pieczenie, duszenie, gotowanie).

Naczynia marki Zepter to produkty o nieprzemijającej wartości, gwarantujące zdrowe potrawy dla całej rodziny.

Partnerem materiału jest MisjaZdrowia.pl

4.5/5 – (2 głosów)