Together Magazyn » Aktualności » Morze pod dachem?

Morze pod dachem?

Nieprzewidywalna pogoda w trakcie wakacji to problem każdego rodzica. Czy w czasie deszczu dzieci się nudzą? Na Pomorzu zdecydowanie nie! Mamy do wyboru wiele rozmaitych atrakcji dla dzieci – bez względu na panującą akurat aurę. Ale jak wybrać coś niecodziennego? Coś, co sprawi, że wspólnie spędzony czas na długo zostanie zapamiętany?

W trakcie wakacji chcemy, żeby nasze dzieci odpoczywały i dobrze się bawiły. Staramy się, żeby wspólny czas był bogaty w bodźce stymulujące ich rozwój i dobre samopoczucie. Pobudzanie kreatywnego myślenia, grywalizacja i ruch to bardzo ważne składowe dobrze spędzonego dnia każdego człowieka.

Jednym z wyjątkowych miejsc, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci, jest Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World w Trójmieście, które do wakacji przygotowało się bardzo profesjonalnie.

Starannie dobrany temat i program animacji dla dzieci opracowany przez specjalistów dopełnia kadra animatorów, dzięki którym dzieci ruszą w wir morskich przygód. Piraci, trójkąt bermudzki i zgłębianie tajemnic podwodnego świata to tylko skrawek nietuzinkowych przygód, jakie czekają na dzieci w te wakacje. Rodzice mogą dołączyć do zabawy lub odpocząć przy aromatycznej kawie lub przepysznej lemoniadzie.

Poza weekendowymi animacjami, Loopy’s World zatroszczyło się też o czas gości odwiedzających Centrum w dni powszednie. Na dzieci czeka innowacyjna zabawa „Wielki Błękit”, polegająca na samodzielnym odkrywaniu świata mórz i oceanów. Swoje znaleziska i efekty podjętych wyzwań dzieci będą mogły zanotować we własnym Dzienniku Odkrywcy. Ta przygoda dostarczy mnóstwa zabawy, poszerzy wiedzę naszych pociech i nagrodzi ich zapał. Na każde dziecko, któremu uda się ukończyć niezwykłą wyprawę, czeka odznaka.

Podsumowując – zabawa w Loopy’s World to nie tylko alternatywa na deszczowe dni, ale świetne rozwiązanie na każdy dzień wakacji z naszymi pociechami. Centrum otwarte jest codziennie, 7 dni w tygodniu, przez całe wakacje. To jedno z tych miejsc na mapie Trójmiejskich atrakcji, które trzeba odwiedzić.

Oceń