Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jakie meble pasują najlepiej do ogrodu? Meble Nardi!

Jakie meble pasują najlepiej do ogrodu? Meble Nardi!

Meble kupowane do hoteli, restauracji, do użytkowania w przestrzeni publicznej powinny spełniać najwyższe standardy jakości.

To przedmioty, co do których żywimy nadzieję, że posłużą więcej niż jeden sezon i mimo upływu czasu zachowają swoje walory estetyczne oraz wygodę. Potwierdzeniem najwyższej jakości zastosowanych materiałów jest wydany certyfikat użyteczności publicznej CATAS, który daje nam gwarancję, że meble są bezpieczne w użytkowaniu oraz posłużą przez wiele sezonów. Certyfikat ów posiadają meble Nardi, które równie chętnie kupowane są do obiektów użyteczności publicznej, jak i do prywatnych przydomowych ogrodów czy na tarasy.

Najwyższej jakości tworzywa sztuczne wykorzystywane do ich produkcji sprawiają, że meble Nardi określane są mianem bezobsługowych. Nowoczesny ascetyczny design gwarantuje, że pasują zarówno do wnętrz i ogrodów tradycyjnych, jak designerskich, nowoczesnych a nawet awangardowych. 

Zestawy Nardi – kompleksowe rozwiązanie dla branży hotelarskiej

Meble Nardi kupować można na sztuki, ale także w dobrze przemyślanych zestawach. Kompletowanie wyposażenia restauracji, hotelowego patio czy kawiarnianego ogródka jest wtedy łatwe i przyjemne.

Ergonomia mebli Nardi to gwarancja, że goście i klienci będą skłonni spędzać dużo czasu w przygotowanej dla nich przestrzeni, ciesząc się zarówno z ich wygody jak i estetyki. Dystansując inne meble pod względem jakości oraz staranności wykonania, zestawy Nardi oraz pojedyncze meble tej marki szturmem podbijają branżę hotelarską i restauracyjną. Wydaje się, że kolejny sezon należał będzie właśnie do nich.

Projektowane z wielką dbałością o detale, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, wnoszą do każdego wnętrza a także ogrodu czy na taras powiew świeżości, nowoczesności oraz dają duże możliwości aranżacyjne. Kreatywność włoskiego projektanta mebli Nardi wyraża się także w tworzeniu takich linii krzeseł, stołów czy leżaków, które doskonale wpasowują się do wszelkiego rodzaju wnętrz, jedne – głównie nowoczesne i designerskie – perfekcyjnie uzupełniając, inne – tradycyjne i zachowawcze – wzbogacając o interesujące kontrapunkty. 

Optymalna aranżacja przestrzeni publicznej

Meble posiadające certyfikat CATAS to najlepsze rozwiązanie do miejsc użyteczności publicznej o dużym nasileniu ruchu. Kawiarniany ogródek, hotelowy ogród czy taras dla gości warto zaaranżować z wykorzystaniem krzeseł, stołów i leżaków Nardi. W części jadalnej sprawdzą się zarówno krzesła Nardi o najprostszej konstrukcji jak te z linii Bora Bistrot – bez podłokietników, z wygodnym ażurowym oparciem, jak i te bardziej wyszukane jak modele z linii Riva czy Net Relaks – z szerokim siedziskiem i komfortowymi podłokietnikami.

Jeśli urządzamy kawiarniany ogródek, warto kupić także fotele z linii Aria lub ławki z linii Net Bench. W części barowej na pewno dobrze prezentować się będą hokery Lido
Do każdego rodzaju krzeseł i foteli dobrać można wygodny stolik.

Wśród stołów Nardi znajdziemy zarówno tradycyjne modele na czterech nogach – linia Cube lub Maestrale – jak i wygodne stoliki na jednej centralnej nodze z czterema stopami. Modele na jednej nodze – linia Clip albo Step – są wyjątkowo wygodne jako stoliki kawowe. Warto wiedzieć, że w linii stolików Step otrzymujemy standardowo na wyposażeniu dwie nogi o różnej długości, dzięki czemu każdy egzemplarz może pełnić funkcję stolika kawowego (wys. 40 cm) lub stolika jadalnianego (wys. 76.5 cm). 

I wreszcie leżaki Nardi – meble idealnie nadające się zarówno do ogrodu, na patio czy na basen. Stabilne, z antypoślizgowymi nogami, wielopoziomową regulacją oparcia, komfortowymi podłokietnikami i możliwością dokupienia akcesoryjnej osłony przeciwsłonecznej na twarz są niezaprzeczalnie najwygodniejszymi leżakami ogrodowymi na rynku. Linie Tropico, Alfa czy Eden są sztaplowane, nie ma więc problemu z ich przechowywaniem. 

Leżaki Nardi jako jedyne na rynku mogą pochwalić się regularnym obciążeniem przekraczającym 200 kg. 

Rok 2019 w hotelarstwie będzie należał do mebli Nardi. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie krzeseł, stolików, leżaków oraz komfortowych zestawów mebli ogrodowych a także tych przeznaczonych do użytku w przestrzeni publicznej.

5/5 – (1 głosów)