Together Magazyn » Aktualności » MAMAVILLE TARGI GDAŃSK VOL.3

MAMAVILLE TARGI GDAŃSK VOL.3

14 października, Stadion Energa Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1 WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 – 17:00
Po raz trzeci w Gdańsku jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasuoraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin zdziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości
kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Organizatorzy Mamaville zapraszają rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców – premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania. 14 pazdźiernika z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne wyjście, a w nim:

* Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż:
ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
* Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/2058440947542058/
Niedziela // 14.10 // 10:00 -17:00 Stadion Energa Gdańsk // Pokoleń Lechii Gdańsk 1
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 – 17:00

Oceń