Together Magazyn » Sport » LightBox wspiera siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk

LightBox wspiera siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk

W nowym sezonie PlusLigi siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk będą wspierani przez LightBox, czołową polską firmę cateringu dietetycznego. LightBox będzie partnerem gdańskiej drużyny, niedawnego triumfatora siatkarskiego Superpucharu Polski, w całym sezonie 2015/2016.

 

LightBox to firma oferująca całodzienne zestawy gotowych posiłków dostarczanych pod wskazany adres. Jest dostępny w 40 miastach Polski, jednak wywodzi się z Trójmiasta. Firma promuje aktywny styl życia i od lat wspiera i kibicuje polskiej siatkówce, a partnerstwo z LOTOSEM Trefl Gdańsk jest kolejnym tego przejawem.

– Wspieramy zdrowy styl życia nie tylko w zakresie odżywiania, ale także aktywności fizycznej. Siatkówka to wspaniały sport, w którym Polska odnosi sukcesy na skalę światową. Dlatego zdecydowaliśmy się nie tylko kibicować drużynie z Trójmiasta, skąd wywodzi się nasza firma, ale także zostać jej partnerem w rozpoczętym właśnie sezonie PlusLigi – mówi Melchior Karpiński, prezes LightBox.

Marka LightBox obecna będzie podczas wszystkich spotkań LOTOSU Trefla Gdańsk rozgrywanych przed własną publicznością w rozgrywkach PlusLigi.

– Cieszymy się na współpracę z LightBox w czasie tego sezonu. Wierzymy, że obie strony będą czerpać dużą satysfakcję z tego partnerstwa, a przy okazji uda nam się edukować kibiców, że zdrowe odżywianie jest ważne i nie musi być wcale trudne – mówi Piotr Należyty, prezes LOTOSU Trefla.

LightBox Sp. z o.o. jest czołową firmą oferującą całodzienne zestawy gotowych posiłków dostarczanych pod wskazany adres. Catering dietetyczny LightBox jest dostępny w ponad 30 miastach. Dieta LightBox jest zbilansowana zgodnie z zaleceniami i normami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. LightBox oferuje 4 rodzaje diety: Optimum – wzorowaną na diecie śródziemnomorskiej, No Fish – zbilansowaną dietę tradycyjną bez ryb, Vege – dietę laktoowo-wegetariańską  i Gluten Free, czyli dietę wykluczającą produkty zawierające białka zbóż: pszenicy, żyta, pszenżyta, jęczmienia i owsa. Więcej informacji na stronie: www.lightbox.pl

Trefl Gdańsk SA to polski klub siatkarski, w skład którego wchodzi występująca w PlusLidze drużyna LOTOS Trefl Gdańsk, która w tym roku wywalczyła tytuł wicemistrzów kraju oraz Puchar i Superpuchar Polski, a także liczne grupy młodzieżowe. Pierwszy zespół rozgrywa swoje spotkania w znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu, 11-tysięcznej hali ERGO ARENA, gromadząc najliczniejszą publiczność w rozgrywkach PlusLigi. Sponsorami klubu są m.in. Grupa LOTOS SA, firma Trefl SA oraz Miasto Gdańsk. Szkoleniowcem pierwszej drużyny jest Andrea Anastasi. W sezonie 2015/2016 LOTOS Trefl Gdańsk debiutuje w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Oceń