Together Magazyn » Styl życia » Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt i pożyczkę internetową?

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt i pożyczkę internetową?

W internecie jest wiele możliwości zaciągnięcia kredytu lub pożyczki online. Jednak porównywanie wielu ofert może być dla niektórych problematyczne i czasochłonne. Warto wiedzieć, że jest miejsce, gdzie ta praca zostanie wykonana za nas. Jest nim platforma kredytowa, skupiająca różne banki i instytucje pożyczkowe. Wszystko na ten temat poniżej.

  1. Co warto wiedzieć o pożyczce internetowej?
  2. Dlaczego warto wybrać platformę online?
  3. Jak wygląda proces wnioskowania?

Co warto wiedzieć o pożyczce internetowej?

Otrzymanie gotówki jest proste i nie wymaga spełnienia wielu wymagań. Potrzebny jest tylko dowód osobisty, smartfon lub komputer i konto bankowe. W zależności od danej oferty, mogą być wymagane dodatkowe zaświadczenia. Na jedynej platformie pożyczkowej w Polsce – www.bancovo.pl, można pożyczyć nawet do 200 000 zł na okres do 120 miesięcy.  Do wyboru są kredyty gotówkowe online, konsolidacyne i pożyczki udzielane przez banki oraz pożyczki online na dowolny cel udzielane przez firmy pożyczkowe. Platforma gwarantuje utrzymanie standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto wybrać platformę online?

Bancovo posiada zaufanych partnerów – banki i instytucje pożyczkowe, które udostępniają swoje oferty na platofrmie. Nie są to reklamy, tylko wiążące, dopasowane propozycje. Platforma nie pobiera dodatkowych opłat od użytkowników za korzystanie ze strony i za wybór oferty. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko można załatwić szybko – oferty są uporządkowane w taki sposób, by jak najłatwiej można było wybrać najlepszą propozycję dla siebie. Wypełniając tylko jeden wniosek, który jest zintegrowany z partnerami platformy, można otrzymać nawet kilka ofert od różnych instytucji.

Jak wygląda proces wnioskowania?

Proces jest prosty i szybki. Na początek w kalkulatorze wybieramy kwotę, którą chcemy pożyczyć i preferowany okres spłaty. Dzięki temu zostanie obliczona przykładowa wysokość raty. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, w którym należy podać podstawowe dane personalne, kontaktowe czy na temat dochodów. Następnie wybiera się sposób potwierdzenia tożsamości za pomocą aplikacji lub za pomocą przelewu na konto bankowe. Na platformie pojawią się oferty pożyczek i kredytów internetowych dopasowane do wymagań, pozwalając na wybranie idealnej oferty. Gdy bank zapozna się z dokumentacją kredytową, wystarczy tylko podpisać umowę online. Cały proces jest bezpieczny i można przejść go na spokojne, bez wychodzenia z domu. Nie ma potrzby udawania się z wizytą do placówek stacjonarnych. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek pytania lub wątpliwosci, do dyspozycji klientów są konsultanci – telefonicznie i na czacie.

5/5 – (1 głosów)