Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Dystrybutor wody gazowanej – jak działa i jakie są jego zalety?
dowiedz się jak działa dystrybutor wody gazowanej na bieżącą wodę

Dystrybutor wody gazowanej – jak działa i jakie są jego zalety?

Łyk gazowanej wody może być naprawdę orzeźwiający. Zwłaszcza w miejscu pracy, podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem. Nic dziwnego, że wielu pracodawców decyduje się na to, aby zamontować w biurze dystrybutor wody gazowanej. Dzięki temu, zarówno pracownicy, jak i klienci biura mają nielimitowany dostęp do wody pitnej gazowanej.

Jak działa dystrybutor wody gazowanej?

Dystrybutor wody gazowanej podłącza się do bieżącej sieci wodociągowej, skąd pobiera on wodę. Następnie zostaje ona poddana procesowi filtracji, na który składa się kilka etapów. W efekcie uzyskuje się smaczną i czystą wodę, do której dostęp jest nielimitowany! Co ciekawe, dystrybutor pozwala na uzyskanie gazowanej, jak i niegazowanej wody. Może być ona ciepła lub zimna.

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, cechuje się nowoczesnym wyglądem i prostotą użytkowania. Warto je zainstalować w biurze, ponieważ podnosi komfort pracy. Okazuje się, że w wielu przypadkach to właśnie napicie się wody może zniwelować ból głowy u pracowników oraz podnieść ich koncentrację. Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa dobrego samopoczucia oraz wydajnej pracy. Inwestując w dystrybutor, inwestuje się więc w pracownika.

Zalety dystrybutora wody gazowej 

Jak wskazuje firma dostarczająca ekologiczne, bezbutlowe dystrybutory wody do firm – AquaGo, mają one wiele zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie ekonomiczne, a także ekologiczne – nie trzeba za każdym razem zamawiać wody butelkowanej do biura, woda jest dostępna zawsze i to w nielimitowanej ilości. Urządzenie pozwala wybrać, jakiej wody chcemy się napić, ponieważ posiada opcję schładzania i podgrzewania wody oraz nasycania jej CO2.

Dystrybutor zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo cechuje się ciekawym i eleganckim wyglądem. Z łatwością wpasuje się w biura urządzone w nowoczesny sposób. Jest on prosty w obsłudze. Dystrybutor wody gazowanej podnosi prestiż każdej firmy, a dodatkowo sprawia, że przyjemniej się w niej pracuje. Dobrze mieć opcję sięgnięcia po wodę gazowaną lub szybkiego zaparzenia herbaty. Także klienci czy partnerzy biznesowi docenią to, że mogą napić się wody, odwiedzając konkretne biuro.

Czy warto zainstalować w biurze dystrybutor wody gazowanej? Zdecydowanie tak! Podnosi on komfort pracy, a także prestiż danej firmy. To rozwiązanie wygodne, nie trzeba na bieżąco zamawiać wody butelkowanej ani martwić się, że jej zabranie. Brak butli to mniejsza produkcja plastiku, co ma znaczenie dla naszej planety. Jednocześnie wynajęcie dystrybutora to niewielkie koszty. Nie ma więc co się zastanawiać – to naprawdę atrakcyjna opcja!

5/5 – (1 głosów)