Together Magazyn » Aktualności » Co to jest i jak działa subskrypcja na telefon?
smartfon z aplikacjami

Co to jest i jak działa subskrypcja na telefon?

Szukasz alternatywy dla tradycyjnego abonamentu lub telefonu na kartę? Wypróbuj subskrypcję na telefon. To rozwiązanie, które znacznie ułatwia korzystanie z usług telekomunikacyjnych. Sprawdź, co to jest subskrypcja i na jakie warunki możesz liczyć, jeśli wybierzesz subskrypcję w Orange Flex.

Co to jest subskrypcja?

Subskrypcja to model płatności, z którego większość z nas korzysta na co dzień (często nawet nie zdając sobie z tego sprawy). Polega na automatycznym pobieraniu opłat za daną usługę ze wskazanego źródła płatności (np. karty) w określonych odstępach czasowych (np. co miesiąc, co kwartał, co rok). W zamian za regularne opłaty otrzymujesz dostęp do określonych produktów lub usług (np. streamingowych, online lub telekomunikacyjnych). W formie subskrypcji płacisz np. za Spotify, Netflixa czy Microsoft Office.

Jak działa subskrypcja na telefon?

Subskrypcja na telefon to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią elastyczność i wygodę. To także doskonały wybór dla tych, którzy szukają atrakcyjnych cen i chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi wydatkami.

W przypadku subskrypcji komórkowej opłaty za usługi są pobierane cyklicznie z góry, na początku każdego okresu rozliczeniowego. Wybierając tę opcję, możesz podpiąć kartę płatniczą pod aplikację operatora. Wówczas pieniądze będą automatycznie pobierane z Twojego konta. W ten sposób, zapewnisz sobie nieprzerwany dostęp do wybranych usług (przewaga nad ofertami na kartę, bo nie trzeba pamiętać o doładowaniach). Warto dodać, że subskrypcja nie wiąże się z długoterminowym zobowiązaniem. Możesz z niej zrezygnować lub zawiesić jej działanie w dowolnym momencie, bez żadnych kar (przewaga nad abonamentem).

Na czym polega subskrypcja w Orange Flex?

Subskrypcja na telefon w Orange Flex to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Dzięki niemu możesz:

  • wygodnie załatwiać wszystkie sprawy przez aplikację (np. przenieść numer, zmienić plan na wyższy lub niższy, zamówić dodatkową kartę SIM lub eSIM, kupić pakiet roamingu),
  • w dowolnym momencie zawiesić umowę lub ją odwiesić (przez 6 miesięcy możesz wrócić z tym samym numerem),
  • nie martwić się o płatności (są cykliczne i pobierane automatycznie z Twojej karty lub za pośrednictwem BLIKA – nie musisz pamiętać o płaceniu faktur ani o kupowaniu doładowań),
  • dostać dodatkową kartę SIM lub eSIM z tym samym numerem za 0 zł – przyda się do smartwatcha, tabletu czy laptopa,
  • dzielić się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa lub korzystać z GB skumulowanych z poprzednich miesięcy – automatycznie odkładają się w Sejfie GB, więc nic Ci nie przepada,
  • korzystać z roamingu bez stresu, bo w subskrypcji zużywasz dane tylko do wysokości wcześniej zakupionego pakietu – zero przykrych niespodzianek na rachunku po powrocie z wakacji.

Więcej informacji na temat Orange Flex znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/flex-dla-ciebie.

Subskrypcja na telefon w Orange Flex – dostępne opcje

W Orange Flex są cztery różne plany komórkowe do wyboru:

  • 30 GB za 30 zł,
  • 45 GB za 35 zł,
  • 80 GB za 50 zł,
  • 150 GB za 80 zł.

Niezależnie od tego, na który plan się zdecydujesz, możesz korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Poszczególne plany różnią się liczbą dostępnych gigabajtów internetu. W planie 45 GB i 80 GB możesz dodatkowo dokupić nielimitowany internet od 15 zł za tydzień. W planie 150 GB dostęp do UNLMTD włączysz za darmo.

Oceń