Together Magazyn » Aktualności » CityFit Gdańsk zaprasza!

CityFit Gdańsk zaprasza!

 

Przestronny (ponad 2000 mkw), komfortowo zaaranżowany, wyposażony z najlepszy sprzęt oraz czynny 24 h/dobę. Taki właśnie jest nowy klub CityFit, który otwarty został na terenie Olivia Business Centre. Sieć obiecuje również świetną atmosferę i brak długoterminowych umów.

Klub zlokalizowany w Olivia Business Centre (aleja Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six) zajmuje powierzchnię aż 2210 mkw. Obok rozległej przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych (podzielonej na 7 stref aktywności i wyposażonej w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness), znajdziemy tu przestronną salę do grupowych zajęć fitness nagłośnioną sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Zapraszamy serdecznie zarówno osoby, które trenują regularnie, jak i wszystkich tych, dla których wizyta u nas będzie pierwszym kontaktem z aktywnością fizyczną od bardzo dawna. Zadbamy o to, abyście poczuli się u nas komfortowo. Zachęcam do przekonania się na własnej skórze, jak sport poprawia nie tylko samopoczucie i wygląd, ale także ogólną jakość życia.” – mówi Mariusz Roguski, manager klubu.

Miesięczny karnet kosztuje 89 złotych. Klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wakacji).

Lokalizacja: Olivia Business Centre, Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six, 1. I 2. piętro.

fot. Piotr Żagiell

http://cityfit.pl/pl/klub/gdansk/

Oceń