Autor: Kamila Recław

Na mapie Trójmiasta nie brakuje miejsc, gdzie można zadbać o zdrowie i urodę. Wyraźnym czerwonym znacznikiem wyróżnia się jednak na tej „beautymapie” adres Szafarnia 5 w Gdańsku. Nic nie dzieje się tu przypadkiem. W Aesthetic Studio Szafarnia na każdym kroku podkreśla się siłę działania najnowszej technologii. Intensywna regeneracja na poziomie komórkowym – to coś, co wyraźnie odróżnia to miejsce od innych. Dlatego hasło „Adiós, cellulicie!” nabiera tu dosłownego znaczenia.

Działanie stosowanej na miejscu technologii balansuje na granicy estetyki i medycyny. Co ciekawe, w poszukiwaniu skutecznego i szybkiego sposobu na pozbycie się problemu zdrowotnego (!), jakim jest cellulit, nie traficie do salonu kosmetycznego czy medycyny estetycznej. W Aesthetic Studio Szafarnia pracuje się bowiem na wyjątkowych sprzętach medycznych pionierów i niekwestionowanych liderów technologii regeneracyjnej.

Jak skutecznie pożegnać się z cellulitem?

Kłopotliwa „pomarańczowa skórka” to problem 85–90% kobiet i to naprawdę z różnych przyczyn oraz w różnym natężeniu. Rozwiązaniem dla wszystkich przypadków i postaci cellulitu jest oparcie się w walce z nim na stymulacji komórkowej za pomocą urządzenia INDIBA Deep Care i terapii powięziowej ElectroTools. Dokładnie tak – proponuje się tu skuteczny zabieg… elektronarzędziami! Są piękne, błyszczące, a dzięki temu, że jednocześnie działają mechanicznie i przewodzą fale radiowe, bezlitośnie i szybko rozprawiają się z „pomarańczową skórką”.

aesthetic zdjecie zretuszowane

Naukowo potwierdzony protokół 6 terapii zabiegowych INDIBA można sfinalizować w ciągu maksymalnie 2 tygodni! Jak zatem pożegnać się z cellulitem? Stymulując tkankę włóknistą i usprawniając przepływ krwi i limfy. Podczas zabiegu możemy liczyć na wielopoziomowe działanie:

▲ przywrócenie skórze gładkości,

▲ aktywizację procesów termogenezy,

▲ spalanie tłuszczu.

IMG

Piękne i wzmocnione ciało bez „pomarańczowej skórki” w trzy tygodnie to cel realny do osiągnięcia dla osób z oznakami cellulitu każdego rodzaju, również z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

A skoro jesteśmy przy tkance tłuszczowej, i na nią znajdzie się w gabinecie – ponownie – przełomowy sposób.

EMBODY – tego jeszcze w Trójmieście nie było!

Jeśli powiemy, że 30 minut tego zabiegu to ekwiwalent 20 tysięcy (!) brzuszków/przysiadów, a kwadrans to 10 tysięcy, czyli 3 tygodnie ćwiczeń siłowych – wyda się interesujące? Mało tego – wspólne treningi jeszcze nigdy nie były łatwiejsze. Gabinet jest bowiem przystosowany dla par, duetów przyjaciół lub przyjaciółek, które w komfortowych warunkach mogą stymulować mięśnie na tak głębokim poziomie, że trudno byłoby to zrobić nawet podczas profesjonalnych treningów na siłowni, co zresztą jest obecnie mocno utrudnione.

Spektakularne efekty można osiągnąć szczególnie w okolicach brzucha i pośladków, a najbardziej problematyczny w uzyskaniu widocznych efektów jest właśnie obszar brzucha. I jeśli tysiące razy słyszeliście już, że „brzuch robi się w kuchni”, można śmiało dodać: „… i w Aesthetic Studio Szafarnia”.

Oczywiście bardzo duży wpływ na efekty ma zarówno odpowiednia dieta, jak i zdrowy tryb życia, ale nauka i technologia jeszcze nikomu nie przeszkodziły w skróceniu drogi do celu i zintensyfikowaniu efektów.

Za pomocą urządzenia w sposób szybki, a przede wszystkim nieinwazyjny, można wzmocnić mięśnie brzucha i jednocześnie błyskawicznie spalić podskórną tkankę tłuszczową. Trening z EMBODY, choć najintensywniejszy z możliwych, jest tak naprawdę czystym relaksem, bo to maszyna pracuje za nas. Niech zatem przywiedzie cię tu ciekawość połączona z potrzebą wzmocnienia tak ważnej dla całego organizmu strefy, jaką jest core – centrum ciała człowieka, które składa się z gorsetu mięśniowego otaczającego tułów. On bowiem odpowiada za utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz stabilizację kręgosłupa. Jest to zatem kwestia nie tylko estetyczna.

Plik

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.aestheticszafarnia.pl