Together Magazyn » Rodzic » Rodzinne Niedziele

Rodzinne Niedziele

Szukacie wyjątkowej rozrywki dla siebie i całej Waszej rodziny? Kolejny raz ruszamy z Rodzinnymi Niedzielami, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Zabierz całą swoją rodzinę na 24h rejs statkiem, w trakcie którego czeka Was mnóstwo atrakcji. Tym razem świętujemy Dzień Dziecka – spraw, by Twoje dziecko nie zapomniało go przez cały rok! Co się będzie działo podczas rejsu?

Zaczniemy od warsztatów cyrkowych. W programie: nauka żonglerki, wirujące talerze czy chodzenie na szczudłach. Te aktywności pobudzają kreatywność oraz uczą maluchy cierpliwości. Najmłodsi poznają też sztukę iluzji oraz wezmą udział w zajęciach akademii piratów. Zdobędą tam przeróżne sprawności, by na koniec otrzymać nagrodę! Wieczór zamyka radosna dyskoteka dla dzieci z nauką układów tanecznych.

Na rodziców czekają restauracje i bary, a także SPA. Chwilę wolnego czasu warto wykorzystać na delektowanie się pogodą na pokładzie słonecznym. Tu możesz złapać trochę morskiej opalenizny i podziwiać morze, po horyzont! 

24h rejs z noclegiem na statku i atrakcjami dla dzieci.

1200x900-rodzinne-niedziele

W cenie od 418 zł dla 4-osobowej rodziny (2 dorosłych i 2 dzieci do 15 roku życia):
● rejs promem;
● kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
● obiad w formie szwedzkiego stołu;
● atrakcje dla dzieci;
● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.  

Więcej informacji szukajcie na stronie: http://goo.gl/36UWw3
 lub na Facebooku: https://www.facebook.com/StenaLinePolska/

[kk-star-ratings align="left" reference="auto" valign="bottom"]