Together Magazyn » Aktualności » 3 BAL DOBROCZYNNY FUNDACJI PANKRACY

3 BAL DOBROCZYNNY FUNDACJI PANKRACY

„Pomaganie poprzez zabawę” – to motto przyświeca Fundacji Pankracy oraz Hotelowi Haffner w Sopocie i już po raz trzeci słowo stało się balem dla dzieci!
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia pełne są zwyczajów i tradycji, które trzeba kultywować. Fundacja Pankracy postanowiła więc połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas wspólnego mikołajkowego spotkania zebrać środki na remont w mieszkaniu matki samotnie wychowującej czwórkę dzieci, mieszkanki Sopotu.

4 grudnia w Hotelu Haffner odbył się Bal Dobroczynny. Świetna zabawa dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat: m.in.w kąciku ozdabiania pierniczków prowadzonym przez prawdziwego mistrza cukiernictwa, w punkcie świątecznej poczty Pankracego, sportowych zawodach parkurowych z nagrodami czy podczas kolędowania wraz z uczniami British International School Gdańsk. Każde dziecko miało również okazję wykonać własnoręcznie prezenty pod choinkę choćby dla swoich dziadków, po prostu moc atrakcji bez liku! Podczas tej edycji balu Fundacji Pankracy dzieci zobaczyły również teatrzyk pt. „Bałwanek i ciepły piecyk”.

Warto nadmienić, że wydarzenie to wspierają swoim rękodziełem dzieci i młodzież z gdańskich domów dziecka, podopieczni Fundacji Pankracy, którym fundacja udziela stałego wsparcia finansowego w rozwijaniu pasji czy finansowaniu terapii po przebytych traumach.

fot. Piotr Żagiell
Oceń